Cyberpunk 2077 przygotowuje się do rozszerzenia z ogromnym patchem

Cyberpunk 2077 przygotowuje się do rozszerzenia z ogromnym patchem

Premiera pierwszego i jedynego rozszerzenia do gry Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 26 września. Phantom Liberty wprowadzi nową historię poboczną, którą V będzie mógł odkrywać w ramach swojej epickiej przygody w Night City. Rozszerzenie to swego rodzaju thriller szpiegowski, który otwiera nowy obszar i wprowadza nowe postacie, z którymi można wchodzić w interakcje, a także mnóstwo wrogów, cyberoprogramowania i broni.

"Powróć jako cybernetycznie ulepszony najemnik V i wyrusz na misję szpiegowską i intrygę o wysokiej stawce, aby uratować prezydenta NUS. W niebezpiecznej dzielnicy Dogtown musisz zawierać sojusze w sieci rozbitych lojalności i złowrogich machinacji politycznych. Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać?"

Przygotowujemy się na to, co nadchodzi

Cyberpunk 2077 znalazł przytulne miejsce w wielu bibliotekach gier wideo po swojej niespokojnej premierze. Deweloper CD Projekt Red włożył wiele pracy w ulepszenie gry od czasu jej premiery, a fani pozytywnie zareagowali na te wysiłki. Wydanie Phantom Liberty sprawi, że wielu z nich powróci do Night City po nową przygodę, a deweloper chce mieć pewność, że będą cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami. CD Projekt Red opublikował nową łatkę do gry Cyberpunk 2077, która rozwiązuje szereg drobnych błędów na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC przed premierą rozszerzenia.

 

 

Patch 1.67 składa się głównie z poprawek rozgrywki i zadań, ale zawiera również ulepszenia wydajności gry na konsolach Xbox Series X/S, gdzie Cyberpunk 2077 prezentował pewne problemy po dłuższym czasie działania. Wszystkie szczegóły można znaleźć w oficjalnej informacji o aktualizacji 1.67.

Ogólnie rzecz biorąc, Cyberpunk 2077 zapewnia świetną fabułę, unikalną mechanikę rozgrywki i solidne doświadczenie, które będzie tylko lepsze wraz z premierą Phantom Liberty za kilka miesięcy. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze cyfrowe Phantom Liberty, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, ale nie bój się grać w Cyberpunk 2077 przed wydaniem rozszerzenia. W grze jest tak wiele do zrobienia, że będziesz zajęty przez długi czas, jeśli chcesz ukończyć misje poboczne.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare