Instant Gaming EU
 
 

CD Projekt Red ujawnia więcej szczegółów na temat Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt Red ujawnia więcej szczegółów na temat Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Twórcy gry Cyberpunk 2077 dali już jasno do zrozumienia, że nadchodzące rozszerzenie doda do gry ekscytującą historię poboczną. Z Idrisem Elbą w roli nowego agenta Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki Solomona Reeda, Phantom Liberty zabierze V do niezbadanej części Night City, Dog Town, w thrillerze szpiegowskim, który przyniesie znacznie więcej niż nową fabułę.

Więcej niż wydaje się na pierwszy rzut oka

Okazuje się, że Phantom Liberty zmieni szereg systemów rozgrywki, wprowadzając do gry dość istotne zmiany. W wywiadzie dla VGC, dyrektor kreatywny Paweł Saśko ujawnił, że praktycznie żaden system w Cyberpunk 2077 nie pozostanie nietknięty przez rozszerzenie. Lista zmian i dodatków jest całkiem spora. Drzewka profitów i umiejętności zostały całkowicie przerobione, a także pojawiło się nowe drzewko Reliktów, którego punkty można odblokować tylko poprzez eksplorację Dog Town. Samo to oznacza, że prawdopodobnie będziesz chciał ponownie uruchomić nową grę dla rozszerzenia, chociaż nie jest to konieczne.

 

 

Dodano również walkę w pojazdach, co otwiera nowe możliwości na ulicach Night City. Jeśli jednak myślisz, że nadal będziesz siał spustoszenie w całym mieście, a policja nie będzie zbyt dużym wyzwaniem, czeka Cię niespodzianka. Reakcja policji będzie miała kilka poziomów i będziesz musiał stawić czoła nie tylko standardowym agentom i dronom.

Ogólnie rzecz biorąc, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty całkowicie zmienia podstawową wersję gry i sprawi, że wielu graczy powróci na ulice Night City po więcej przygód. Jeśli chcesz być jednym z nich, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać cdkey Phantom Liberty w najlepszej cenie. To sprawi, że jedna z najlepszych wciągających przygód ostatnich czasów będzie jeszcze lepsza.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare