Instant Gaming EU
 
 

Phantom Liberty nadal zwiększa liczbę graczy w Cyberpunk 2077

Phantom Liberty nadal zwiększa liczbę graczy w Cyberpunk 2077

Choć nierzadko zdarza się, że rozszerzenie całkowicie zmienia grę, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty jest pod tym względem wyjątkowy. Nieudana premiera Cyberpunka 2077 jest już legendarna ze względu na oczekiwania, jakie wywołała i ogromne rozczarowanie, które po niej nastąpiło. Na szczęście dla CD Projekt Red, ciężka praca studia w kolejnym roku była więcej niż wystarczająca, aby naprawić grę i powoli zacząć ponownie zdobywać zaufanie fanów. Taki powrót do zdrowia jest rzadko spotykany w grach wideo, ale to właśnie premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ostatecznie wywindowała sprzedaż gry na sam szczyt.

Rozszerzenie, którego wszyscy pragnęli

Rozszerzenie nie tylko dodaje nową fabułę z Idrisem Elbą w roli Solomona Reeda, ale także wprowadza nowe mechaniki rozgrywki, które podnoszą Cyberpunk 2077 do rangi arcydzieła. Rozgrywka jest teraz bardziej wciągająca i dynamiczna niż wcześniej, a także zawiera więcej opcji przetrwania na ulicach Night City. Nic dziwnego, że liczby ujawnione przez CD Projekt Red dla Cyberpunk 2077: Phantom Liberty są niesamowite. Według dewelopera, rozszerzenie sprzedało się w ponad 4,3 miliona egzemplarzy od momentu premiery 26 września. Trzy miliony kopii sprzedano w pierwszym tygodniu po premierze.

 

 

Niestety, nie będzie więcej zawartości dla Cyberpunk 2077. CD Projekt Red koncentruje się obecnie na innych projektach, a mianowicie na rozwoju sequela gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale nie porzucił swojej franczyzy science-fiction i zobaczymy jej więcej w przyszłości.

Jeśli jeszcze tego nie odkryliście, Cyberpunk 2077 Ultimate Edition został niedawno zapowiedziany i zawiera zarówno główną grę, jak i jej rozszerzenie Phantom Liberty. Jak zwykle, możesz zaufać naszej porównywarce, która zapewni ci najlepsze ceny na zakup tanich kluczy do Cyberpunka 2077.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare