Instant Gaming EU
 
 

Kontynuacja Cyberpunk 2077 jest już w przygotowaniu

Kontynuacja Cyberpunk 2077 jest już w przygotowaniu

Ci, którzy nie ufali CD Projekt Red po katastrofalnej premierze Cyberpunka 2077, mogą być zaskoczeni poziomem sukcesu, jaki gra osiągnęła. Wyjątkowy RPG od polskiego dewelopera zdołał stać się jednym z najlepszych tytułów w gatunku i we wrześniu sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy. Niedawna premiera dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zwiększyła te liczby, ponieważ wielu graczy, którzy wciąż byli powściągliwi wobec gry, rzuciło się, by zanurzyć się w nowościach dodanych z okazji premiery za pośrednictwem ogromnej łatki. W pierwszym tygodniu po premierze sprzedano ponad trzy miliony kopii rozszerzeń, dlatego Cyberpunk 2077 można uznać za wystarczająco solidny zakład dla graczy szukających futurystycznej przygody RPG.

Cyberpunk 2077 jest tak dobry po rozszerzeniu, że wielu graczy narzeka, ponieważ Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to jedyna dodatkowa zawartość, jaką otrzyma gra. CD Projekt Red oświadczył już, że nie wyda żadnych rozszerzeń do swojej gry fabularnej, ale wydaje się, że wciąż jest nadzieja dla tych, którzy kochają Cyberpunk 2077.

 

 

To już się zaczęło

Wiedzieliśmy już, że powstanie sequel Cyberpunk 2077, ponieważ studio ujawniło to w zeszłym roku, ale niedawny komunikat potwierdza, że CD Projekt Red już rozpoczął nad nim prace.

"Zdecydowaliśmy, że nie będziemy tworzyć kolejnych dodatków do CP2077, lecz rozpoczniemy prace nad pełną kontynuacją gry pod kryptonimem Projekt Orion. Projekt ten jest obecnie na poziomie koncepcyjnym i zostanie zaprojektowany przez zespół weteranów, którzy byli odpowiedzialni za projektowanie Cyberpunk 2077 i projektowanie Phantom Liberty".

Oczywiście na premierę nowej gry będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Cyberpunk 2077 kazał nam czekać kilka lat, a jego sequel będzie prawdopodobnie jeszcze bardziej ambitny. Największym pytaniem jest to, czy będzie zawierał jakąś opcję dla wielu graczy, która przeniosłaby rozgrywkę na inny poziom, zwłaszcza jeśli ma taką samą jakość jak Phantom Liberty.

Dopóki CD Projekt Red nie ujawni więcej informacji na temat sequela, zostaniemy z Cyberpunkiem 2077 i Phantom Liberty, co nie jest takie złe, biorąc pod uwagę rodzaj dostarczanych przez nie wrażeń. Jeśli nie masz jeszcze rozszerzenia, możesz kupić tani kod Cyberpunk 2077: Phantom Liberty za pomocą naszej porównywarki. Nie pożałujesz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare