Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun kinowy Phantom Liberty i nowe buildy ujawnione

Zwiastun kinowy Phantom Liberty i nowe buildy ujawnione

Cyberpunk 2077 zdołał zgromadzić całkiem pokaźną społeczność fanów, odkąd wszystkie problemy w grze zostały naprawione. Zbliżająca się premiera rozszerzenia Phantom Liberty sprawia, że wszyscy gracze są podekscytowani, ponieważ nowa historia poboczna thrillera szpiegowskiego i nowe funkcje, które zostaną dodane do gry, obiecują ulepszyć rozgrywkę i przenieść ją na niespotykany dotąd poziom zabawy. Wszystko zostało już powiedziane na temat darmowej zawartości, która pojawi się w grze wraz z aktualizacją 2.0, która zostanie uruchomiona 21 września, kilka dni przed rozszerzeniem, ale rozszerzenie przyniesie kolejne funkcje i ekscytującą historię.

Mroczny spisek

CD Projekt Red opublikował nowy film do gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, który dostarcza nowych szczegółów na temat wydarzeń w rozszerzeniu. Z Idrisem Elbą w roli agenta FIA Solomona Reeda, rozszerzenie stawia V przeciwko spiskowi, który obejmuje prezydenta NUSA i nową dzielnicę w Night City. Wideo ujawnia, że V i Reed pozostają na wspólnej płaszczyźnie, ponieważ zdrada wydaje się być dość powszechną rzeczą w przyszłości Cyberpunk 2077.

 


Ale Cyberpunk 2077: Phantom Liberty nie jest jedynym zwiastunem kinowym, który pojawił się wczoraj w CDPR. Studio opublikowało również trzy różne filmy prezentujące trzy kompilacje, które służą również do ujawnienia wielu nowych umiejętności i interakcji pojawiających się w rozszerzeniu.

Pierwszy z nich jest idealny dla tych, którzy uwielbiają niszczyć przeciwników z bliskiej odległości za pomocą brutalnej siły i tępej broni. Nowe umiejętności mobilności i ulepszone ramiona goryla uczynią z ciebie definitywnego brutala w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

 

 

Druga wersja prezentuje inny rodzaj podejścia do walki wręcz. Jest to wersja ninja, która wykorzystuje ostrza do szybkiego wykańczania wrogów. Zapewnia ci regenerację zdrowia i zwiększone możliwości skoku, gdy wykończysz przeciwnika ostrzami modliszki.

 

 

Trzecia wersja skupia się na hakowaniu. W Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będziesz mógł używać kilku hacków naraz, a nawet kontrolować pojazdy, aby spowodować bezprecedensowy poziom zniszczenia.

 

 

Jeśli to wszystko wydaje ci się atrakcyjne, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Cyberpunk 2077: Phantom Liberty i przygotować się do gry, gdy rozszerzenie będzie dostępne 26 września 2023 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare