Instant Gaming EU
 
 

Phantom Liberty nie bez powodu jest jedynym rozszerzeniem do Cyberpunk 2077

Phantom Liberty nie bez powodu jest jedynym rozszerzeniem do Cyberpunk 2077

Tysiące graczy powróci do Night City w przyszłym miesiącu, aby ponownie zanurzyć się w futurystycznym świecie Cyberpunk 2077. Zbliżająca się premiera pierwszego i jedynego rozszerzenia do gry sprawia, że wszyscy fani gry są podekscytowani, ponieważ doda ono mnóstwo nowych funkcji, które całkowicie zmienią rozgrywkę. Od walki pojazdami po nowe drzewka talentów i zupełnie nową poboczną fabułę kampanii, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty obiecuje poprawić wrażenia z rozgrywki w RPG CD Projektu nawet tym, którzy nie kupią rozszerzenia. W rzeczywistości ogromna liczba zmian, które pojawią się w grze wraz z wydaniem Phantom Liberty, sprawiła, że deweloper zasugerował graczom przejście gry od nowa.

 

 

Jeden i tylko jeden

CD Projekt Red oświadczył już, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma więcej rozszerzeń. W związku z tym można zapomnieć o jakichkolwiek szansach na wprowadzenie do gry trybu multiplayer. Co jednak stoi za taką decyzją? Studio w końcu rzuciło nieco światła na tę sprawę w niedawnej sesji pytań i odpowiedzi, w której potwierdzono, że nie będzie kolejnego rozszerzenia, bez względu na to, jak udany będzie Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Ostatecznie wszystko sprowadza się do silnika graficznego.

"Decyzja została już podjęta. Jak ogłosiliśmy dawno temu, nie zamierzamy tworzyć drugiego ani trzeciego rozszerzenia. To jedyne rozszerzenie gry i nie ma to nic wspólnego z liczbami i tym, jak bardzo jesteśmy zadowoleni lub nie ze sprzedaży ani z niczym w tym rodzaju".

"Szczerze mówiąc, to decyzja technologiczna. Przynajmniej na razie po raz ostatni pracujemy na silniku Red Engine, a w dającej się przewidzieć przyszłości, jak wiecie, pracujemy na silniku Unreal Engine od Epic. To był jeden z kluczowych powodów, dla których zdecydowaliśmy się na ten jedyny dodatek".

Cyberpunk 2077 zdołał porzucić jedną z najgorszych premier w historii gier wideo i jest obecnie jedną z najlepszych gier RPG w gatunku. Wydanie rozszerzenia Phantom Liberty zapowiada się na jeszcze lepsze doświadczenie. Jeśli nie chcesz tego przegapić, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC, PlayStation 5 lub Xbox Series przed premierą rozszerzenia 26 września.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare