Phantom Liberty nie bez powodu jest jedynym rozszerzeniem do Cyberpunk 2077

Phantom Liberty nie bez powodu jest jedynym rozszerzeniem do Cyberpunk 2077

Tysiące graczy powróci do Night City w przyszłym miesiącu, aby ponownie zanurzyć się w futurystycznym świecie Cyberpunk 2077. Zbliżająca się premiera pierwszego i jedynego rozszerzenia do gry sprawia, że wszyscy fani gry są podekscytowani, ponieważ doda ono mnóstwo nowych funkcji, które całkowicie zmienią rozgrywkę. Od walki pojazdami po nowe drzewka talentów i zupełnie nową poboczną fabułę kampanii, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty obiecuje poprawić wrażenia z rozgrywki w RPG CD Projektu nawet tym, którzy nie kupią rozszerzenia. W rzeczywistości ogromna liczba zmian, które pojawią się w grze wraz z wydaniem Phantom Liberty, sprawiła, że deweloper zasugerował graczom przejście gry od nowa.

 

 

Jeden i tylko jeden

CD Projekt Red oświadczył już, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma więcej rozszerzeń. W związku z tym można zapomnieć o jakichkolwiek szansach na wprowadzenie do gry trybu multiplayer. Co jednak stoi za taką decyzją? Studio w końcu rzuciło nieco światła na tę sprawę w niedawnej sesji pytań i odpowiedzi, w której potwierdzono, że nie będzie kolejnego rozszerzenia, bez względu na to, jak udany będzie Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Ostatecznie wszystko sprowadza się do silnika graficznego.

"Decyzja została już podjęta. Jak ogłosiliśmy dawno temu, nie zamierzamy tworzyć drugiego ani trzeciego rozszerzenia. To jedyne rozszerzenie gry i nie ma to nic wspólnego z liczbami i tym, jak bardzo jesteśmy zadowoleni lub nie ze sprzedaży ani z niczym w tym rodzaju".

"Szczerze mówiąc, to decyzja technologiczna. Przynajmniej na razie po raz ostatni pracujemy na silniku Red Engine, a w dającej się przewidzieć przyszłości, jak wiecie, pracujemy na silniku Unreal Engine od Epic. To był jeden z kluczowych powodów, dla których zdecydowaliśmy się na ten jedyny dodatek".

Cyberpunk 2077 zdołał porzucić jedną z najgorszych premier w historii gier wideo i jest obecnie jedną z najlepszych gier RPG w gatunku. Wydanie rozszerzenia Phantom Liberty zapowiada się na jeszcze lepsze doświadczenie. Jeśli nie chcesz tego przegapić, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC, PlayStation 5 lub Xbox Series przed premierą rozszerzenia 26 września.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare