K4G BG 4 EN
 
 

Phantom Liberty zmienia wymagania systemowe dla Cyberpunk 2077

Phantom Liberty zmienia wymagania systemowe dla Cyberpunk 2077

Nadchodzące Cyberpunk 2077: Phantom Liberty całkowicie odmieni najnowszą przygodę RPG studia CD Projekt Red. Rozszerzenie nie tylko przyniesie mnóstwo nowości i różnych sposobów na grę z nowymi drzewkami specjalizacji i nie tylko, ale będzie również poprzedzone ogromną łatką, która dodaje nowe funkcje dostępne dla wszystkich graczy Cyberpunk 2077 już dziś.

Dostępne tylko z dyskiem SSD na PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty nie będzie dostępny na Xbox One i PlayStation 4, ponieważ starsze konsole nie są w stanie nadążyć za ulepszeniami graficznymi, które rozszerzenie wprowadza do gry. W rzeczywistości wydanie aktualizacji 2.0, która poprzedza rozszerzenie, zmienia również minimalne wymagania do gry na PC. Najważniejszą z tych zmian jest to, że po wprowadzeniu aktualizacji do gry Cyberpunk 2077 wymagany będzie dysk SSD. CD Projekt Red przypomniał o tym wszystkim fanom w publikacji na Twitterze, w której wymieniono również nowe wymagania systemowe.

 

 

"Nowe wymagania systemowe zostały zaprojektowane tak, aby były bardziej aktualne, dodając obsługę nowych procesorów graficznych niedostępnych w momencie premiery i celując w rozdzielczość wyjściową 1080p lub 4K dla określonych ustawień w grze.

Zmiany w minimalnych wymaganiach są odzwierciedleniem naszego nowego standardu wymagań, który naszym zdaniem lepiej reprezentuje minimalną konfigurację komputera wymaganą do uruchomienia gry w rozdzielczości 1080p, przy jednoczesnym utrzymaniu średniej 30 FPS przy niskim ustawieniu wstępnym. Powodem wprowadzenia tych zmian jest to, że aktualizacja wymagań jest ważną częścią procesu ulepszania gry oraz ulepszania i dodawania nowych funkcji".

Jeśli planujesz grać w Cyberpunk 2077 na PC od dziś i chcesz mieć dostęp do wszystkich nowości w aktualizacji 2.0, musisz upewnić się, że Twój komputer spełnia nowe wymagania. Będzie to również konieczne, aby zagrać w rozszerzenie, gdy zostanie ono wydane 26 września. Jak zwykle, najlepsze oferty na klucze Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare