K4G BG 4 EN
 
 

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty jest już grywalne

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty jest już grywalne

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty przybył, aby na zawsze zmienić twoje wrażenia z gry. Pierwsze i jedyne rozszerzenie do futurystycznej gry fabularnej CD Projekt Red jest już dostępne dla wszystkich graczy na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem GoG, Steam i Epic Games Store. Ulice Night City stają się bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek dla V, zwłaszcza w Dogtown, odosobnionej dzielnicy rządzonej żelazną ręką przez handlarza bronią i watażkę, Kurta Hansena. Agent specjalny Solomon Reed odegra główną rolę w tej pobocznej przygodzie, która będzie wymagała uratowania prezydenta NUSA, a stawką będzie stabilność kraju.

CD Projekt Red opublikował spektakularny zwiastun premierowy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty z okazji premiery. Możecie go obejrzeć poniżej.

 

 

Nowe funkcje i nie tylko

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty został uznany przez specjalistyczną prasę za imponujące rozszerzenie. Nie tylko rozszerza ono grę pod względem fabularnym o thriller szpiegowski, który wprowadza nowe postacie i ekscytującą fabułę. Rozszerzenie zmienia również sposób gry w Cyberpunk 2077 dzięki nowym mechanikom rozgrywki, które sprawiają, że walka jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek. V ma dostęp do nowego drzewka umiejętności, potężnych broni, zaawansowanego oprogramowania cybernetycznego i nie tylko. Lepiej wykorzystaj je wszystkie, jeśli chcesz ukończyć tę nową misję, ponieważ wrogowie, z którymi zmierzysz się w Dogtown, są trudniejsi niż kiedykolwiek.

Nawet jeśli planujesz pominąć rozszerzenie, powinieneś odwiedzić Cyberpunk 2077. Niedawno wydana aktualizacja 2.0 dodała do gry mnóstwo darmowej zawartości, poprawiając wrażenia z gry dzięki większej liczbie opcji i ekscytujących nowości.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to doskonały dodatek do gry, która powstała z popiołów jak feniks po katastrofalnej premierze, stając się ważnym punktem odniesienia w gatunku, którego żaden gracz nie powinien ignorować. Pamiętaj, że możesz uzyskać tani cdkey Cyberpunk 2077: Phantom Liberty z naszą porównywarką i zacząć grać już dziś.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare