Instant Gaming EU
 
 

CDPR ogłasza Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

CDPR ogłasza Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

CD Projekt Red potrzebował prawie trzech lat, aby ugruntować pozycję Cyberpunk 2077 jako jednego z najlepszych doświadczeń RPG w gatunku. Począwszy od bardzo rozczarowującej premiery, która wywołała wiele kontrowersji w kolejnych miesiącach, studio opóźniło zawartość popremierową, aby skupić się na naprawie gry i udało się to zrobić wystarczająco szybko, aby konkurować z nowszymi wydaniami. Kulminacją tego procesu była premiera dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, które gwałtownie zwiększyło popularność gry. Rozszerzenie dodało do gry nową historię, a także wprowadziło nowe i ekscytujące funkcje, w tym nowe drzewko talentów, broń, wszczepy i nie tylko.

 

 

Zdobądź swoją fizyczną kopię

CD Projekt Red powiedział już, że skończył z Cyberpunk 2077 i pracuje teraz nad innymi projektami, takimi jak nowa gra o Wiedźminie lub możliwa kontynuacja futurystycznego RPG. W związku z tym nie należy oczekiwać, że pojawi się więcej treści dla tej gry. Ale jeśli jesteś fanem, ucieszy cię wiadomość, że Cyberpunk 2077 Ultimate Edition został zapowiedziany i wkrótce powinien pojawić się w sklepach.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz dodatek Phantom Liberty. Będzie on dostępny w wersji cyfrowej i fizycznej na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jednak fizyczna wersja Cyberpunk 2077 Ultimate Edition będzie zawierać tylko podstawową grę, a rozszerzenie będzie trzeba pobrać. Powód takiego stanu rzeczy jest niejasny, ale wszystko wskazuje na wymagania techniczne.

Cyberpunk 2077 jest obecnie jedną z najlepszych opcji, jeśli szukasz wciągającej gry RPG pełnej ekscytującej akcji, a staje się jeszcze lepsza dzięki rozszerzeniu Phantom Liberty. Możesz znaleźć je w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce, która zaoferuje ci również najlepsze oferty na tanie Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, gdy tylko ta wersja będzie dostępna.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare