K4G BG 4 EN
 
 

Najnowszy zwiastun Alan Wake 2 stawia pisarza w centrum uwagi

Najnowszy zwiastun Alan Wake 2 stawia pisarza w centrum uwagi

Alan Wake 2 będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika w serii ze względu na dodanie nowej postaci. Jako nowicjuszka, agentka FBI Saga Anderson zaoferuje nowy rodzaj podejścia do sytuacji w Bright Falls. Im bardziej będzie badać dziwne zdarzenia w małym miasteczku, tym bardziej zanurzy się w nadprzyrodzonym świecie horroru w historii, która jest powiązana z wydarzeniami z poprzedniej gry Alan Wake. Ale sequel uznanego thrillera grozy od Remedy Entertainment ma również miejsce na kontynuację historii pisarza z nim jako protagonistą.

Zarówno Alan, jak i Saga będą musieli poradzić sobie z własnymi fabułami, które z pewnością w pewnym momencie się połączą. Autor najlepiej sprzedających się horrorów zaginął w akcji przez ostatnie 13 lat, a my znajdziemy go uwięzionego w Mrocznym Miejscu, alternatywnym wymiarze, który jest domem dla najgorszych koszmarów.

Survival horror wchodzi do gry

W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, Alan Wake 2 to survival horror, który kładzie nacisk na aspekt grozy w fabule. Najnowszy film z gry, który został niedawno pokazany na targach Gamescom 2023, rzuca nieco światła na rodzaj rozgrywki, którą fani będą mogli cieszyć się po wydaniu tytułu. Łączy on materiał filmowy z żywymi aktorami z przerywnikami filmowymi z rozgrywki, w których Alan i Saga radzą sobie z okolicznościami bardzo sprawnie.

 

 

Pomimo tego, że zdecydowanie zaleca się odwiedzenie oryginalnego Alan Wake, aby w pełni zrozumieć początki historii w nadchodzącej grze, Remedy Entertainment potwierdziło, że nie będzie to konieczne, aby cieszyć się grą Alan Wake 2. W każdym razie możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać tanio Alan Wake i kod do Alan Wake 2 przed premierą nowej gry. Masz więcej niż wystarczająco czasu na ukończenie pierwszej przygody, ponieważ premiera Alan Wake 2 została opóźniona do 27 października 2023 roku.

155.40zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare