Tryb Nowej Gry Plus w Alan Wake 2 będzie miał kilka niespodzianek

Tryb Nowej Gry Plus w Alan Wake 2 będzie miał kilka niespodzianek

Alan Wake 2 nie tylko przywraca do walki kultową postać z gatunku horrorów, ale także oferuje jedną z najlepszych grafik spośród wszystkich ostatnio wydanych gier. Oczywiście wysokiej jakości grafika ma swoją cenę i może się okazać, że będziesz musiał ulepszyć swój komputer, jeśli chcesz grać w grę na ustawieniach Ultra. Niezależnie jednak od wybranego trybu graficznego, Alan Wake 2 zasługuje na miejsce w bibliotece gier wideo z wielu innych powodów.

Gra przedstawia dwa różne wątki fabularne i oba stanowią ekscytujące podejście do nadprzyrodzonego i przerażającego świata, który znajduje się tuż za rogiem, gdy odwiedzasz Bright Falls. Niezależnie od tego, czy jesteś uwięziony w Mrocznym Miejscu jako Alan Wake, czy też badasz tajemnicze wydarzenia w małym miasteczku jako Saga Anderson, Alan Wake 2 sprawi, że będziesz przyklejony do ekranu na wiele godzin i sprawi, że będziesz chciał więcej.

 

 

Alternatywna historia

Deweloper Remedy Entertainment chce zaoferować nową warstwę złożoności w grze i rozszerzyć Alan Wake 2 poza pierwszą rozgrywkę. Studio potwierdziło, że wyda tryb Nowa Gra Plus, który sprawi, że druga rozgrywka będzie o wiele bardziej ekscytująca, niż mogłoby się wydawać. W trybie tym uzyskamy dostęp do wyższego poziomu trudności i rozpoczniemy grę od nowa, zachowując wszystkie ulepszenia i bronie odblokowane podczas poprzedniej rozgrywki. Najciekawszym dodatkiem Nowej Gry Plus jest to, że będzie on zawierał "nową alternatywną narrację, w tym nowe strony Manuskryptu i nową zawartość wideo".

 

 

Nowa Gra Plus nie będzie dostępna w Alan Wake 2 w momencie premiery i zostanie dodana później. Trudno zgadnąć, w jakim kierunku podąży "alternatywna narracja" w Alan Wake 2, ponieważ Remedy zazwyczaj lubi zaskakiwać graczy w swoich grach. Odpowiedź poznasz, jeśli skorzystasz z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey Alan Wake 2, by zacząć grać już dziś.

141.48zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare