Instant Gaming EU
 
 

Old Gods of Asgard z Alan Wake 2 jest w pierwszej dziesiątce

Old Gods of Asgard z Alan Wake 2  jest w pierwszej dziesiątce

Alan Wake 2 to kolejny dowód na to, że gry wideo są ważną częścią prawdziwego życia. Popularność gry ma wpływy poza światem gier wideo, czego dowodem jest fakt, że Old Gods of Asgard znalazł się w pierwszej dziesiątce na całym świecie w iTunes z albumem Rebirth.

Fikcyjny zespół z prawdziwą muzyką

Jeśli jesteś zaznajomiony z serią Alan Wake, może cię to nie zaskoczyć, ponieważ Old Gods of Asgard to fikcyjny zespół, który po raz pierwszy pojawił się w oryginalnym Alan Wake z 2010 roku. Od tego czasu zespół jest stałym elementem wszystkich gier stworzonych przez Remedy, ale osiągnął szczyt popularności dzięki wykonaniu piosenki "Herald of Darkness" podczas The Game Awards 2023.

Alan Wake 2 nie otrzymał nagrody dla gry roku, ale zgarnął nagrody za najlepszą reżyserię artystyczną, najlepszą narrację i najlepszą reżyserię gry z Baldur's Gate III. Jednym z najlepszych momentów ceremonii był występ fińskiego zespołu grającego w Old Gods of Asgard, zwanego Poets of the Fall. Dość nieoczekiwanym efektem ubocznym tego występu był gwałtowny wzrost popularności Old Gods of Asgard.

 

 

Bez względu na to, czy dołączyłeś do autora bestsellerów w jego najnowszej przygodzie, czy nie, muzyka Alan Wake 2 jest wystarczająco dobra, aby wspiąć się na szczyt światowych list przebojów. Oczywiście kontynuacja Alana Wake'a ma znacznie więcej do zaoferowania, ponieważ zapewnia jedno z najlepszych przeżyć w gatunku survival horror. Gra otrzymała wczoraj najnowszą aktualizację, która dodała niecierpliwie oczekiwany tryb Nowa Gra Plus z alternatywną narracją i nową zawartością wideo.

Jeśli jeszcze nie zanurzyłeś się w mrocznym uniwersum stworzonym przez Remedy Entertainment, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić cdkey Alan Wake 2 w najlepszej cenie w dowolnym momencie.

143.53zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare