Instant Gaming EU
 
 

Alan Wake 2 został opóźniony

Alan Wake 2 został opóźniony

Seria Alan Wake nie jest dla każdego, ale ci, którzy szukają ekscytującej i wciągającej opowieści grozy, która zagłębia się w nadprzyrodzone zjawiska, z pewnością znajdą te gry wśród swoich ulubionych. Idylliczne życie pełnego niepokoju pisarza w Bright Falls nie było tym, czego się spodziewał, a wkrótce zmieniło się w koszmar podobny do historii z jego książek. Teraz nowy odcinek tej historii ma zostać wydany wraz z Alan Wake 2, ale wygląda na to, że nadchodząca odsłona kultowej serii horrorów również ucierpi z powodu pewnych nieoczekiwanych problemów.

Małe opóźnienie, aby uniknąć bałaganu

Deweloper Remedy Entertainment ogłosił za pośrednictwem Twittera, że premiera Alan Wake 2 odbędzie się 10 dni później niż zakładano. Pierwotnie premierę gry zaplanowano na 17 października, a według obecnych wieści będzie można w nią zagrać 27 października. Powodem takiej decyzji jest zapewne ogromna liczba interesujących tytułów ukazujących się w tym miesiącu, w tym Cities: Skylines II, Lords of the Fallen i nie tylko.

 

 

Wraz z tym ogłoszeniem Remedy ujawniło, że mamy prawo do dalszych wiadomości na tematAlan Wake 2 podczas Gamescomu, więc możecie spodziewać się nowego filmu i kilku soczystych informacji na temat kontynuacji Alana Wake'a już za kilka dni.

Jeśli jeszcze nie zamówiłeś swojej kopii gry w przedsprzedaży, możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze Alan Wake 2 na PC za pomocą naszej porównywarki, aby odblokować skórkę Ornate Revolver Skin dla Alana i Survival Resources Pack dla Sagi jako bonus. Pamiętaj, że Remedy nie wyda fizycznych kopii gry. Dlatego będzie ona dostępna tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S jako kopia cyfrowa.

161.62zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare