Alan Wake 2 przedstawia nowego głównego bohatera

Alan Wake 2 przedstawia nowego głównego bohatera

Jak już wiecie, jeśli śledzicie naszą sekcję wiadomości, wraz z Alan Wake 2 powróci tytułowy pisarz bestsellerowych kryminałów, by skupić się na zupełnie nowej historii. Akcja gry rozgrywa się w scenerii doskonale znanej fanom popularnej serii psychologicznych horrorów. Mowa oczywiście o Bright Falls, małym i na wpół odizolowanym miasteczku w górach z długą historią tajemniczych wydarzeń. Alan Wake zniknął dekadę temu bez śladu, a w nowej grze odkrywamy, że był więziony w Mrocznym Miejscu. Seria morderstw w Bright Falls wprowadza do fabuły nową postać, Sagę Anderson, doświadczoną agentkę FBI, która spróbuje rozwiązać te sprawy. Wkrótce po przybyciu do małego miasteczka Saga pogrąża się w koszmarze, gdy odkrywa, że wydarzenia opisane na kartach horroru stają się rzeczywistością.

Dwie strony opowieści

Alan Wake 2 oferuje dwa różne punkty widzenia, które mają wspólną płaszczyznę: horror. Z jednej strony możesz wcielić się w Alana Wake'a, który szuka sposobu na ucieczkę z więzienia. Z drugiej strony możesz dołączyć do Sagi Anderson, która bada morderstwa i odkrywa, że sytuacja jest o wiele bardziej złożona, niż się spodziewała. Alan jest postacią dobrze znaną fanom, a więcej szczegółów na temat Sagi można znaleźć w najnowszym filmie opublikowanym przez Remedy, podróży za kulisy, która przedstawia masom profilerkę FBI.

 

 

Pomimo swojego wcześniejszego doświadczenia, Saga Anderson zanurzy się w niezbadane terytorium, gdy tylko postawi stopę w Bright Falls. Im więcej bada, tym więcej niepokojących szczegółów i wskazówek odkrywa, wrzucając ją w opadającą spiralę nadprzyrodzonego horroru. Jej niestrudzone dążenie do rozwiązania zagadki przyspieszy jej drogę, która doprowadzi ją do granic jej zdrowia psychicznego, gdy zanurzy się w historii napisanej przez samego Wake'a, próbując uciec od własnego koszmaru.

Deweloper Remedy potwierdził, że Alan Wake 2 zadebiutuje 17 października 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Możesz sprawdzić najlepsze oferty na kody Alan Wake 2 już teraz za pomocą naszej porównywarki, a jeśli jeszcze nie odkryłeś serii, sugerujemy zacząć od Alan Wake Remastered, nowoczesnej wersji klasycznego horroru psychologicznego ze znacznie lepszą grafiką niż oryginał.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

214.99zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Akcja
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare