Instant Gaming EU
 
 

Alan Wake 2 przedstawia nowego głównego bohatera

Alan Wake 2 przedstawia nowego głównego bohatera

Jak już wiecie, jeśli śledzicie naszą sekcję wiadomości, wraz z Alan Wake 2 powróci tytułowy pisarz bestsellerowych kryminałów, by skupić się na zupełnie nowej historii. Akcja gry rozgrywa się w scenerii doskonale znanej fanom popularnej serii psychologicznych horrorów. Mowa oczywiście o Bright Falls, małym i na wpół odizolowanym miasteczku w górach z długą historią tajemniczych wydarzeń. Alan Wake zniknął dekadę temu bez śladu, a w nowej grze odkrywamy, że był więziony w Mrocznym Miejscu. Seria morderstw w Bright Falls wprowadza do fabuły nową postać, Sagę Anderson, doświadczoną agentkę FBI, która spróbuje rozwiązać te sprawy. Wkrótce po przybyciu do małego miasteczka Saga pogrąża się w koszmarze, gdy odkrywa, że wydarzenia opisane na kartach horroru stają się rzeczywistością.

Dwie strony opowieści

Alan Wake 2 oferuje dwa różne punkty widzenia, które mają wspólną płaszczyznę: horror. Z jednej strony możesz wcielić się w Alana Wake'a, który szuka sposobu na ucieczkę z więzienia. Z drugiej strony możesz dołączyć do Sagi Anderson, która bada morderstwa i odkrywa, że sytuacja jest o wiele bardziej złożona, niż się spodziewała. Alan jest postacią dobrze znaną fanom, a więcej szczegółów na temat Sagi można znaleźć w najnowszym filmie opublikowanym przez Remedy, podróży za kulisy, która przedstawia masom profilerkę FBI.

 

 

Pomimo swojego wcześniejszego doświadczenia, Saga Anderson zanurzy się w niezbadane terytorium, gdy tylko postawi stopę w Bright Falls. Im więcej bada, tym więcej niepokojących szczegółów i wskazówek odkrywa, wrzucając ją w opadającą spiralę nadprzyrodzonego horroru. Jej niestrudzone dążenie do rozwiązania zagadki przyspieszy jej drogę, która doprowadzi ją do granic jej zdrowia psychicznego, gdy zanurzy się w historii napisanej przez samego Wake'a, próbując uciec od własnego koszmaru.

Deweloper Remedy potwierdził, że Alan Wake 2 zadebiutuje 17 października 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Możesz sprawdzić najlepsze oferty na kody Alan Wake 2 już teraz za pomocą naszej porównywarki, a jeśli jeszcze nie odkryłeś serii, sugerujemy zacząć od Alan Wake Remastered, nowoczesnej wersji klasycznego horroru psychologicznego ze znacznie lepszą grafiką niż oryginał.

141.83zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare