Instant Gaming EU
 
 

Alan Wake 2 najszybciej sprzedającą się grą Remedy

Alan Wake 2 najszybciej sprzedającą się grą Remedy

Po sukcesie na gali The Game Awards, gdzie mogliśmy również oglądać niesamowity występ Herald of Darkness z Old Gods of Asgard, Alan Wake 2 w ciągu ostatnich kilku miesięcy dość mocno powiększył swoją społeczność. Przygodowy survival horror opracowany przez Remedy oferuje ekscytujące doświadczenie oczami dwóch różnych postaci i urzeka graczy wciągającą narracją i imponującą grafiką. Nic więc dziwnego, że sprzedano już ponad 1,3 miliona egzemplarzy gry. Sprzedaż nabrała tempa w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a gra jest teraz bardziej popularna ze względu na solidne wrażenia, które oferuje. W dłuższej perspektywie liczby te z pewnością jeszcze wzrosną, ale już teraz są na tyle dobre, że Alan Wake 2 jest najszybciej sprzedającą się grą w historii studia.

Remedy potrzebuje więcej

Alan Wake 2 nie przynosi jeszcze studiu zysków, ponieważ Remedy zainwestowało sporą sumę w rozwój i marketing projektu. Prawdopodobnie wkrótce się to jednak zmieni, ponieważ coraz więcej graczy ma dostęp do gry, a w drodze są dwa rozszerzenia. Nadchodząca premiera Night Springs pozwoli graczom wcielić się w "znane postacie ze świata Alana Wake'a i doświadczyć niewytłumaczalnego w wielu samodzielnych odcinkach Night Springs", ekscytującego programu telewizyjnego. Drugie rozszerzenie do gry Alan Wake 2 nosi nazwę The Lake House i pozwoli graczom zbadać tajny ośrodek badawczy położony w pobliżu pobliskiego jeziora, w którym wszystko poszło nie tak.

 

 

Alan Wake 2 to doceniony przez krytyków survival horror, który z pewnością zyska wielu zwolenników w dłuższej perspektywie. Koniec 2023 i początek 2024 roku obfitowały w duże premiery, ale gra nadal jest preferowaną opcją dla tych, którzy chcą zanurzyć się w gatunku. Jak zwykle, najlepsze rabaty do gry Alan Wake 2 są dostępne w naszej porównywarce, jeśli chcesz odkryć to wyjątkowe doświadczenie.

143.53zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare