Instant Gaming EU
 
 

Alan Wake 2 będzie miał tryb wydajności

Alan Wake 2 będzie miał tryb wydajności

Alan Wake wkrótce powróci w nowej przygodzie, która już teraz generuje bardzo wysokie oczekiwania wśród fanów gatunku. Na miesiąc przed premierą Alan Wake 2, wszystkie recenzje i informacje na temat gry wskazują na to, że jest to najlepsza gra Remedy do tej pory. Twórcy Control i Quantum Break dopięli swego, jeśli chodzi o dostarczenie niezapomnianego i wciągającego survival horroru.

Alan Wake 2 wprowadza nową postać do historii, pozwalając ci doświadczyć wydarzeń rozgrywających się w Bright Falls i jego okolicach z dwóch różnych punktów widzenia. Z jednej strony Saga Anderson przybywa na miejsce, aby zbadać doniesienia o dziwnych zniknięciach i nie tylko. Z drugiej strony, słynny pisarz Alan Wake, który zaginął w ciągu ostatnich kilku lat, zostaje uwięziony w alternatywnym wymiarze, który jest domem dla najgorszych koszmarów. Ich niezależne historie tworzą razem nowy survival horror, który przykuje fanów do ekranów na wiele godzin.

Znakomita grafika zapewniająca wciągające wrażenia

Remedy pracowało nad Alan Wake 2 przez ostatnie 13 lat i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, biorąc pod uwagę wyniki. Gra zawiera nie tylko ekscytującą fabułę, ale także przedstawia świat wokół Bright Falls z imponującą grafiką. Deweloper ujawnił, że gra została zaprojektowana do działania w 30 klatkach na sekundę, ale gracze mogą również spodziewać się trybu wydajności z ulepszoną grafiką, gdy zostanie wydana.

"Cieszę się, że mogę powiedzieć, że Alan Wake 2 będzie miał tryb wydajności na PS5 i Xbox Series X. Gra od początku była budowana jako doświadczenie w 30 klatkach na sekundę, koncentrując się na grafice i atmosferze, ale w jakiś sposób udało nam się dołączyć solidny tryb wydajności".

Szczegóły na temat tego trybu wydajności nie zostały jeszcze ogłoszone, ale jeśli Alan Wake 2 wygląda tak dobrze, jak na opublikowanych do tej pory filmach, to może to być jedna z najlepszych gier tego roku, a jest o czym mówić.

 

 

Premiera Alan Wake 2 została zaplanowana na 27 października, po tym jak została opóźniona, aby uniknąć dat premiery innych popularnych gier. Jeśli jesteś fanem gier survival horror, zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Alan Wake 2 przed premierą.

152.99zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare