Instant Gaming EU
 
 

Ostateczne wymagania Alana Wake'a 2 na PC są nie z tego świata

Ostateczne wymagania Alana Wake'a 2 na PC są nie z tego świata

Alan Wake 2 będzie wreszcie grywalny w najbliższy piątek, a wszyscy fani serii są gotowi zanurzyć się w nowej przygodzie słynnego pisarza. Gra wprowadzi do serii wiele nowości, w tym nową postać i fabułę podzieloną na dwa odrębne, ale uzupełniające się wątki. Niezależnie od tego, czy grasz jako Saga Anderson, czy sam Alan Wake, będziesz musiał stawić czoła nowym zagrożeniom, próbując rozwikłać tajemnice Bright Falls i tego, co kryje się poza małym miasteczkiem.

Najlepsza grafika ma swoją cenę

Remedy Entertainment pokazało już wiele materiałów z rozgrywki i wyglądają one świetnie. Ujawniono ostateczne wymagania systemowe, które musi spełnić komputer, aby uruchomić grę, i są one nawet bardziej wymagające niż sobie wyobrażaliśmy, szczególnie dla tych, którzy chcą grać w grę z włączoną funkcją Ray Tracing w wyższych rozdzielczościach. Zaczynając od potężnej karty graficznej GeForce RTX 2060/Radeon RX 6600, aby uruchomić grę na minimalnych ustawieniach, wymagania rosną do GeForce RTX 4070/Radeon RX 7800 XT, jeśli chcesz grać w grę na Ultra, a Alan Wake 2 jest jeszcze bardziej wymagający z włączonym Ray Tracingiem.

 

 

Mając na uwadze te wymagania, być może będziesz musiał ulepszyć swój komputer, jeśli chcesz zagrać w grę za kilka dni. Oczywiście zawsze możesz zdecydować się na konsolę nowej generacji. Alan Wake 2 będzie działał w 30 klatkach na sekundę i 4k zarówno na PlayStation 5, jak i Xbox serii X/S, ale możesz także wypróbować tryb wydajności, aby grać w 60 klatkach na sekundę.

Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w Alan Wake 2 na PC, czy na konsoli, najlepszą opcją jest skorzystanie z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Alan Wake 2 dla wybranej platformy. Im taniej kupisz grę, tym więcej pieniędzy będziesz mógł wydać na takie rzeczy jak modernizacja komputera.

152.99zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare