Alan Wake 2 wkrótce wzbogaci się o Nową Grę Plus

Alan Wake 2 wkrótce wzbogaci się o Nową Grę Plus

Alan Wake 2 to jeden z najlepszych horrorów 2023 roku. Nie tylko przywraca kultowego pisarza w kolejnej przygodzie, ale także rozszerza franczyzę o nową postać i dwie ekscytujące historie. Gra została wydana w październiku z wielkim sukcesem i została nawet nominowana w kilku kategoriach w The Game Awards, w tym w kategorii gry roku, najlepszej narracji i nie tylko. Ekscytująca ceremonia odbędzie się już za kilka dni i w końcu dowiemy się, czy Alan Wake 2 lub Baldur's Gate III otrzymają więcej nagród.

Większe wyzwanie

Alan Wake 2 to uznana przez krytyków gra, która oferuje unikalne doświadczenie horroru, a Remedy Entertainment planuje rozszerzyć ją o nową zawartość. Dodanie trybu Nowa Gra Plus zostało ogłoszone jakiś czas temu. Nie tylko zaoferuje on nową możliwość poznania obu historii, ale także doda alternatywną narrację i tryb rozgrywki o wyższym poziomie trudności. Oficjalne konto Alan Wake na X poinformowało, że tryb ten jest już dostępny i będzie można się nim cieszyć jeszcze w tym miesiącu.

 

 

Poza tym Remedy kontynuuje prace nad kilkoma dodatkami do Alan Wake 2. Night Springs pozwoli ci zagrać innymi postaciami z serii, które są zanurzone w samodzielnych odcinkach fikcyjnego programu telewizyjnego. The Lake House przywróci Alana Wake'a i Sagę Anderson w nowej przygodzie. Premiera obu rozszerzeń zaplanowana jest na 2024 rok.

Nie musisz czekać, aż Alan Wake 2 zostanie grą roku 2023, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze do Alan Wake 2 na PC za pomocą naszej porównywarki i zanurzyć się w prawdziwie ekscytującym horrorze.

141.89zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare