Drugie DLC do gry Alan Wake 2 pojawi się jesienią tego roku

Drugie DLC do gry Alan Wake 2 pojawi się jesienią tego roku

Alan Wake 2 to jeden z najlepszych tytułów 2023 roku. Uznany przez krytyków horror przygodowy od Remedy został nagrodzony za głęboką narrację, grafikę, muzykę i reżyserię gry oraz zapewnia wciągające wrażenia, które urzekły wielu fanów. Kontynuacja oryginalnego Alana Wake'a przywraca pisarza w przygodzie, która wprowadza również Sagę Anderson jako protagonistkę, dostarczając dwie odrębne historie, które się splatają. Powrót do małego miasteczka Bright Falls uruchamia nowe wydarzenia i pozwala zanurzyć się w nowej przygodzie dzięki połączeniu tego miejsca z Mrocznym Miejscem. Trzymająca w napięciu akcja, tajemnice do rozwikłania oraz przerażająca i opresyjna atmosfera to najważniejsze elementy przygody, która z tego czy innego powodu nie odniosła takiego sukcesu, jak powinna, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych egzemplarzy.

 

 

Deweloper Remedy rozszerzył już grę o dodatkową zawartość, a mianowicie pierwsze rozszerzenie o nazwie Night Springs, które wprowadziło nowe doświadczenie poprzez samodzielne odcinki fikcyjnego programu telewizyjnego. Drugie rozszerzenie zostało zapowiedziane wcześniej i uzupełni ono przepustkę rozszerzającą grę.

Dom nad jeziorem

Nadchodzące drugie rozszerzenie do Alan Wake 2 to The Lake House, DLC, które wprowadzi nową fabułę obejmującą tajną placówkę badawczą rządu, w której niektóre eksperymenty poszły nie tak, jak powinny, z nieoczekiwanymi rezultatami. Do tej pory wszystko, co wiemy o jego wydaniu, to to, że było zaplanowane na ten rok, ale Remedy potwierdziło, że pojawi się w następne Halloween wraz z fizycznymi edycjami gry.

Jeśli szukasz ekscytującego horroru, zdecydowanie zalecamy, abyś dał tej grze szansę. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani kod cyfrowy Alan Wake 2 na wybraną platformę i zagłębić się w paranormalny wszechświat już dziś. Pamiętaj też, że jeśli spodoba ci się Control, Remedy już myśli o sposobach połączenia obu światów w przyszłej zawartości, oferując głębsze wrażenia, które wykraczają poza granice tego świata.

76.60zł
Alan Wake 2
Alan Wake 2
  • Oficjalna strona : Alan Wake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Epic Games
  • Deweloper : Remedy Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 27 października 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare