Final Fantasy XIV jest bezpłatny na PS4

Final Fantasy XIV jest bezpłatny na PS4

Jeszcze tylko przez jeden dzień można odebrać kopię Final Fantasy XIV za darmo na PlayStation 4. ogłosił kilka dni temu za pośrednictwem Twittera, że ​​wersja początkowa Final Fantasy XIV jest dostępna w PlayStation Store bez konieczności płacenia centa dla tego. To przyjazne przypomnienie dla tych, którzy jeszcze nie grają w MMORPG Square Enix i chcieliby spróbować. Gra pozwala odkrywać Eorzeę i udostępniać swoje przygody innym graczom online. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić PlayStation Store i odebrać swoją kopię, wtedy gra będzie Twoja na zawsze. Podobnie jak wiele innych gier MMORPG Final Fantasy XIV to gra online, która również wymaga subskrypcji, aby w nią grać, więc oferta jest lepsza niż mogłoby się wydawać, ponieważ wersja początkowa Final Fantasy XIV ma 30-dniowy okres bezpłatnej gry. Zasadniczo oznacza to, że jeśli dostaniesz grę przed końcem promocji, będziesz mógł grać za darmo przez cały miesiąc.

 

 

Mimo że wersja początkowa Final Fantasy XIV nie zawiera żadnych wydanych do tej pory rozszerzeń, jest to nadal świetny sposób na sprawdzenie, co oferuje gra. Oferta kończy się jutro, ale możesz pobrać grę już teraz, a wtedy będziesz miał miesiąc na wypróbowanie jej za darmo. Następnie możesz zdecydować, czy zasubskrybujesz grę, aby kontynuować przygodę, a nawet znaleźć najlepszą cenę, aby kupić jej rozszerzenia StormbloodHeavensward i Shadowbringers na naszej porównywarce.

Jeśli jesteś fanem serii Final Fantasy, prawdopodobnie masz teraz pełne ręce roboty w Final Fantasy VII Remake, ale Final Fantasy XIV może być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, jeśli czekasz na wydanie kolejnych dwóch części gry. 

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare