Instant Gaming EU
 
 

EA Sports FC 24 wyprzedziło już FIFA 23

EA Sports FC 24 wyprzedziło już FIFA 23

Od premiery EA Sports FC 24 minęło zaledwie kilka tygodni, a EA Sports już chwali się dobrymi wynikami. Według wydawcy, gra zgromadziła ponad 11,3 miliona graczy w pierwszym tygodniu po premierze. Chociaż liczba ta jest imponująca, to naprawdę istotne jest to, że jest to o około milion więcej graczy niż FIFA 23 w tym samym okresie, co plasuje nową grę znacznie przed najlepszym tytułem ze starej serii z dużym marginesem. Podobnie, nowa darmowa wersja EA Sports FC 24 na urządzenia mobilne byłaby na równi z innymi wersjami, z ponad 11,2 milionami pobrań, odkąd jest dostępna.

To, czy liczby te mogą przełożyć się bezpośrednio na sprzedaż, czy nie, to inna sprawa, ponieważ obejmują one subskrybentów EA Play, którzy technicznie mają dostęp do gry "za darmo" w ramach usługi. W każdym razie EA Sports jest bardziej niż chętne do twierdzenia, że jego symulator piłki nożnej jest nadal na szczycie gatunku, pomimo oczywistej zmiany formatu wymuszonej brakiem porozumienia z FIFA w celu dalszego wykorzystywania jej nazwy w EA Sports FC 24.

 

 

Niech żyje król

W każdym razie EA Sports FC 24 nadal jest królem gatunku, zwłaszcza odkąd Konami zmieniło Pro-Evolution Soccer w eFootball i prawie zniknęło z radaru jako gra free-to-play. Chociaż istnieją inne symulatory, które aspirują do rzucenia wyzwania dziełu EA Sports, przez większość czasu oferują one doświadczenie, które nie jest tak kompletne lub zagłębiają się w różne aspekty gry, takie jak Football Manager 2024, który oferuje unikalne doświadczenie, jeśli chodzi o zarządzanie klubem piłkarskim. Wciąż jednak największym atutem EA Sports 2024 jest to samo, co w przypadku FIFA: Ultimate Team. Nawet jeśli nowa gra pozwala z czasem ulepszać swoich ulubionych piłkarzy i piłkarki i zmieniać ich w prawdziwe gwiazdy, to większość graczy wciąż decyduje się na włączanie do swoich drużyn najwyżej wycenianych zawodników, co sprawia, że rynek FC Points jest tak samo żywy jak zawsze.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by EA Sports FC 24 stało się początkiem nowej serii, która przetrwa wiele lat. Jeśli jeszcze nie grasz w jeden z najlepszych symulatorów piłki nożnej, powinieneś jak najszybciej odwiedzić naszą porównywarkę i zdobyć tani kod EA Sports FC 24.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare