Instant Gaming EU
 
 

EA Sports FC 24: prezentacja i data premiery

EA Sports FC 24: prezentacja i data premiery

Najbardziej wyczekiwany dzień dla fanów piłkarskich gier wideo w końcu nadszedł. EA Sports zaprezentowało swoją nową serię symulacji w spektakularny sposób. EA Sports FC 24 będzie zawierać największą listę klubów piłkarskich, zawodników i oficjalnych rozgrywek w grach wideo. Ponieważ piłka nożna kobiet zyskuje na znaczeniu na całym świecie, nie mogło jej zabraknąć w grze, a EA dołożyło starań, aby uwzględnić więcej zawodów niż kiedykolwiek wcześniej i po raz pierwszy otworzyło popularny tryb Ultimate Team dla kobiet. Ale wczorajsze ujawnienie dało nam dodatkowe szczegóły na temat gry i jej daty premiery.

Wciąż najlepsza symulacja

EA Sports FC 24 opiera się na technologii wykorzystanej do stworzenia FIFA 23, aby przenieść symulację na wyższy poziom dzięki ulepszonemu silnikowi Frostbite i HyperMotionV. Gra zapewni najbardziej realistyczne wrażenia symulacyjne z bardziej autentycznym sposobem gry, płynniejszymi animacjami i przeprojektowanymi modelami graczy. Niestety, będziesz mógł cieszyć się najlepszymi wrażeniami tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ponieważ HyperMotionV działa tylko na tych platformach.

 

 

Gra jest również znacznie większa, ponieważ dodaje Google Pixel Frauen-Bundesliga i Liga F do listy lig kobiecych, które były dostępne w FIFA 23, a mianowicie National Women's Soccer League, Barclays Women's Super League i D1 Arkema. EA Sports FC 24 będzie również zawierać nowe rozgrywki UEFA, takie jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Mistrzów Kobiet UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji Europy UEFA i Superpuchar UEFA. Z tymi wszystkimi ulubionymi drużynami i zawodnikami.

Wygląda na to, że przeciek dotyczący daty premiery był całkowicie poprawny, a EA Sports potwierdziło, że gra zostanie wydana 29 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Pamiętaj, że już teraz możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze EA Sports FC 24 dzięki naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare