Data premiery EA Sports FC została ujawniona

Data premiery EA Sports FC została ujawniona

Po nieprzedłużeniu kontraktu z FIFA, Electronic Arts wprowadza na rynek nową serię piłkarskich gier wideo pod nazwą EA Sports FC. Deweloper nie ujawnił jeszcze, jakie nowości wprowadzi gra. Nie wiemy jeszcze, czy będzie to po prostu nowa wersja FIFA 23 z kilkoma ulepszeniami, czy też EA znacząco zmieni niektóre aspekty gry po uwolnieniu się od warunków umowy licencyjnej z FIFA. W każdym razie strona EA Sports FC zapowiada lipcową odsłonę gry, która powinna dać nam więcej wglądu w tę sprawę.

Wiemy natomiast, że EA Sports FC będzie zawierać "największe rozgrywki, ligi i zawodników z męskich i żeńskich rozgrywek". Nadal będziesz mógł grać swoimi ulubionymi drużynami i gwiazdami w najważniejszych rozgrywkach na całym świecie, w tym w Lidze Mistrzów UEFA, Lidze Europy UEFA, COMEBOL Libertadores i nie tylko. Jest pewne, że EA Sports FC będzie symulacją sportową na poziomie najnowszych gier FIFA, a to więcej niż wystarczająco, aby przyciągnąć uwagę ogromnej rzeszy fanów, którzy wspierali poprzednią edycję tego doświadczenia.

Premiera we wrześniu?

Jak to zwykle bywa z wyczekiwanymi tytułami, są one przedmiotem przecieków, a EA Sports FC nie różni się pod tym względem od innych. Eksplorator danych billbil-kun ujawnił, że nowa seria symulacji piłki nożnej EA rozpocznie się 29 września 2023 roku. Jego wcześniejsza dokładność w innych tematach daje pewien cień prawdy w jego przecieku, ale na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

 

Nie ma znaczenia, kiedy nowa gra zostanie wydana, nasza porównywarka jest gotowa zapewnić najlepsze oferty na klucze cyfrowe EA Sports FC na wszystkie platformy. Do tego czasu będziesz musiał zatrzymać się przy FIFA 23, jeśli chcesz uzyskać najlepszą symulację piłki nożnej.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare