EA Sports FC 24 będzie zawierać UEFA Euro 24 za darmo

EA Sports FC 24 będzie zawierać UEFA Euro 24 za darmo

Kiedy ogłoszono EA Sports FC 24, niektórzy gracze obawiali się o przyszłość swojej ulubionej serii symulacji piłkarskich. Porzucenie serii FIFA nie miało większego znaczenia dla EA, ponieważ nadal oferuje ona głównie te same doświadczenia w nowej grze, ale pojawiły się obawy dotyczące zawodów i wydarzeń, które zostaną uwzględnione w grze. Ponieważ EA Sports FC 24 nadal oferuje najbardziej realistyczną symulację piłki nożnej, a gracze wspierają ją w taki sam sposób, jak robili to z FIFA, wydaje się, że EA nie będzie miało problemów z zapewnieniem partnerstwa i włączeniem tych zawodów do gry.

UEFA Euro 24 zawiera bonus

Według dewelopera, UEFA Euro 24 zostanie dodane do EA Sports FC 24 w nadchodzących tygodniach za pośrednictwem darmowej aktualizacji. Wiadomości towarzyszy nowy film, który służy jako prezentacja zawodów.

 

 

"Cieszymy się, że możemy dalej rozwijać naszą współpracę z EA Sports, a UEFA Euro 2024 stanie się częścią gry EA Sports FC. UEFA Euro 2024 to jeden z najbardziej tętniących życiem i ekscytujących turniejów piłkarskich na świecie i cieszymy się, że ogromna społeczność EA Sports FC 24 na całym świecie będzie miała szansę zaangażować się w turniej w tak autentycznym środowisku gry".

EA Sports potwierdziło również, że osoby, które zagrały w grę przed połową stycznia, otrzymają w nagrodę darmowego zawodnika EFA Euro 24 Ultimate Team. Lista możliwych nagród obejmuje Jacka Grealisha, Ousmane'a Dembélé, Federico Chiesę, Floriana Wirtza, Virgila Van Djika i Alvaro Moratę. Ponadto zawartość UEFA Euro 24 będzie dostępna dla wszystkich graczy posiadających grę jako bezpłatna aktualizacja.

Jeśli nie chcesz przegapić najbardziej realistycznej symulacji piłki nożnej i chciałbyś otrzymać te nagrody, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zdobyć cdkey EA Sports FC 24 na wybraną platformę w najlepszej cenie.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare