K4G BG 4 EN
 
 

Kobiety przybyły, by pozostać w EA Sports FC 24

Kobiety przybyły, by pozostać w EA Sports FC 24

Piłka nożna zmienia się jako sport, kobiety odzyskują należne im miejsce, a gry wideo odzwierciedlają tę zmianę. Dążąc do zaoferowania najlepszej symulacji EA Sports FC 24 musi również reprezentować zmianę, którą twórcy zaczęli wdrażać już w FIFA 23, z ograniczoną liczbą kobiecych lig piłkarskich. Liczba ta zostanie prawie podwojona w EA Sports FC 24 dzięki dodaniu Google Pixel Frauen-Bundesligi i Ligi F, ale największą zmianą w tej kwestii, jaką przynosi nowa seria piłkarska, jest dodanie kobiet do Ultimate Team, co w końcu stawia je na tym samym poziomie, co zawodnicy płci męskiej.

Nie chodzi o realizm

EA Sports zamierza dać przykład, pozostawiając toksyczność poza doświadczeniem i pozwalając wszystkim graczom doświadczyć gry bez barier. W wywiadzie dla IGN, producent wykonawczy EA John Shepperd zagłębił się w powody tej zmiany.

"Czujemy, że możemy odegrać naprawdę ważną rolę w rozwoju tego sportu, przedstawiając go wszystkim naszym fanom. Jesteśmy przekonani, że chcemy zjednoczyć świat wokół piłki nożnej. Ultimate Team jest do tego świetnym miejscem. Jest to tryb, w którym można zbudować drużynę marzeń z różnymi narodowościami, różnymi ligami i różnymi klubami. Wydawało się więc, że to świetne miejsce, by móc to zrobić".

EA Sports FC 24 to tylko gra wideo, ale niezaprzeczalnie ma duży wpływ na graczy na całym świecie. Nie ma znaczenia, czy połączenie mężczyzn i kobiet w jednej drużynie jest realistyczne, czy nie. Ultimate Team jest nierealistyczny sam w sobie, ponieważ pozwala stworzyć drużynę złożoną z graczy, którzy prawdopodobnie nigdy nie zagrają razem w tej samej drużynie. Istotą tego trybu jest umożliwienie Ci stworzenia drużyny marzeń i zdecydowanie jest w nim wystarczająco dużo miejsca dla mężczyzn i kobiet, jeśli tylko tego chcesz.

 

 

Nikt nie zmusza Cię do wybierania zawodniczek do składu Ultimate Team w EA Sports FC 24, ale opcja jest dostępna dla tych, którzy chcieliby to zrobić, a EA oświadczyło, że dołoży wszelkich starań, aby kontrolować środowisko gry, powstrzymując wszelkie toksyczne, rasistowskie lub seksistowskie zachowania, które mogą się zdarzyć.

Premiera gry zaplanowana jest na 29 września i przed tą datą poznamy znacznie więcej szczegółów na temat jej funkcji. Pamiętaj, że najlepsze ceny na kod EA Sports FC 24 na dowolną platformę są już dostępne w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare