Eneba COM
 
 

Oto najlepsi zawodnicy z EA Sports FC 24

Oto najlepsi zawodnicy z EA Sports FC 24

Ultimate Team to jeden z ulubionych trybów rozgrywki fanów i nie zabraknie go również w EA Sports FC 24. Pierwsza gra z nowej serii ma na celu dalsze dostarczanie najlepszych możliwych wrażeń z symulacji piłki nożnej, a opcja zbierania najlepszych graczy z całego świata w celu stworzenia wymarzonej drużyny nie mogła pozostać w tyle. Jest to nie tylko ulubiona część fanów, ale także najbardziej dochodowa część gry dla Electronic Arts, ponieważ gracze zwykle wydają pieniądze, aby otwierać pakiety i mieć szansę na pozyskanie nowych graczy.

Najlepsi gracze

Electronic Arts ujawniło najwyżej sklasyfikowanych zawodników Ultimate Team w EA Sports FC 24 i są to dokładnie ci, do których będziesz dążyć, jeśli chcesz mieć w swojej drużynie najlepszych z najlepszych. Nie ma tu wielu niespodzianek, ponieważ pozycje w rankingu zajmują bardzo dobrze znani zawodnicy, ale tegoroczna lista obejmuje również kobiety, ponieważ po raz pierwszy w historii zostaną one uwzględnione w Ultimate Team.

Kylian Mbappé, Alexia Putellas, Erling Haaland i Kevin De Bruyne znajdują się na szczycie z 91 punktami, nieznacznie wyprzedzając większą grupę z 90 punktami, w skład której wchodzą Aitana Bonmatí, Lionel Messi, Sam Kerr, Karim Benzema, Thibaut Courtois, Harry Kane, Caroline Graham Hansen i Robert Lewandowski. Możesz uważać się za szczęściarza, jeśli zdobędziesz któregokolwiek z nich podczas otwierania pakietów Ultimate Team w EA Sports FC 24.

 

 

Oczywiście lista piłkarzy występujących w EA Sports FC 24 jest znacznie większa i możesz sprawdzić tutaj oceny innych graczy, bez względu na to, czy są na szczycie rankingu. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, jeśli twój ulubiony zawodnik nie pojawi się na liście. EA zaktualizuje ją w kolejnych dniach.

EA Sports FC 24 to nowy kształt doświadczenia z milionami zwolenników na całym świecie. Poza zmianą nazwy, gra nadal będzie dostarczać najlepszą symulację sportową z zupełnie nowymi funkcjami i nowościami. Pamiętaj, że najlepsza cena na zakup taniego kodu EA Sports FC 24 jest dostępna w naszej porównywarce.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare