Okładka EA Sports FC24 jest pełna gwiazd

Okładka EA Sports FC24 jest pełna gwiazd

Nadszedł czas, by zostawić przeszłość za sobą i ruszyć dalej. EA Sports, twórca słynnej serii FIFA, nie ma licencji na dalsze używanie tej nazwy, ale posiada prawa do korzystania z najważniejszych oficjalnych rozgrywek, drużyn i zawodników na całym świecie. W rezultacie EA Sports FC będzie teraz oferować najlepszą symulację piłki nożnej, wykorzystując całą wiedzę firmy jako solidną podstawę. Do tej pory pojawiło się niewiele informacji na temat nowej serii, ale Electronic Arts potwierdziło datę oficjalnego ujawnienia pierwszej części: w przyszły czwartek.

Chociaż 13 lipca to data wybrana do ujawnienia nowej gry, która oficjalnie i bez zaskoczenia nosi nazwę EA Sports FC24, nie mamy jeszcze daty premiery. Nie wiemy nawet, na jakich platformach będzie dostępna. W związku z tym poziom oczekiwania na ujawnienie sięga zenitu. Każdy najmniejszy szczegół dotyczący EA Sports FC24 będzie analizowany przez miliony fanów, którzy będą porównywać go z FIFA 23. Taka prezentacja może zadecydować o przyszłości serii i jesteśmy pewni, że EA zaprezentuje spektakularny wachlarz funkcji, aby zadowolić fanów.

Niebo pełne gwiazd

Dopóki tak się nie stanie, będziemy musieli zadowolić się oficjalnym ujawnieniem okładki EA Sports FC 24 Ultimate Edition, która została ujawniona wczoraj wraz z oficjalnym zwiastunem. Okładka przedstawia szeroką gamę gwiazd piłki nożnej, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, aby przypomnieć fanom, że znajdą swoich ulubionych graczy tylko w EA Sports FC24.

 

 

Niestety, renderowanie wizerunków zawodników na zdjęciu nie jest tak dobre, jak powinno, a cała kompozycja obrazu została mocno skrytykowana przez fanów. Na szczęście materiał wideo wygląda lepiej, ale będziemy musieli poczekać kilka dni, aż EA w końcu puści parę.

 

 

Chociaż istnieją inne gry piłkarskie, które zapewniają wyjątkowe wrażenia symulacyjne, EA Sports FC 24 z pewnością stanie się naturalnym następcą serii FIFA, niezależnie od tego, czy będzie nosić tę nazwę, czy nie. Dlatego też z pewnością stanie się jedną z największych premier roku, a dzięki naszej porównywarce znajdziesz najlepsze ceny, aby kupić tanio EA Sports FC24.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare