Instant Gaming EU
 
 

EURO 2024 już jutro w EA Sports FC 24

EURO 2024 już jutro w EA Sports FC 24

Pomimo oddzielenia od FIFA, EA Sports udało się utrzymać swoją serię symulacji piłki nożnej na szczycie z inną nazwą. EA Sports FC 24 oferuje ten sam rodzaj doświadczenia dla kolosalnej rzeszy fanów, którzy wspierają grę i cieszą się grą z najpopularniejszymi piłkarzami i drużynami na całym świecie. W grze wprowadzono ulepszenia w kilku dziedzinach, w tym w grafice rozgrywki i nie tylko. Nadaje również odpowiednie znaczenie kobiecej piłce nożnej, dodając więcej lig i rozgrywek niż kiedykolwiek, ale także włączając kobiety do trybu Ultimate Team. Dzięki tym wszystkim funkcjom EA Sports FC 24 jest najbardziej kompletną symulacją i preferowaną przez fanów piłki nożnej. Jednak zawsze jest miejsce na ulepszenia.

UEFA EURO 24

EA Sports podpisało w zeszłym roku umowę z UEFA na włączenie rozgrywek do gry, a już jutro pojawią się one w grze za pośrednictwem darmowej aktualizacji. Będzie ona dostępna dla wszystkich graczy posiadających grę na dowolnej platformie, w tym PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, a nawet EA Sports FC Mobile i EA Sports FC Online. Aktualizacja zawierać będzie nowy tryb rozgrywki, który pozwoli rozegrać całe zawody. Można spodziewać się wszystkich drużyn i zawodników z oficjalnych rozgrywek, a także ich oficjalnego regulaminu. Jesteście gotowi do walki o trofeum?

 

"Wejdź do akcji UEFA EURO 2024 z meczami finałowymi, półfinałowymi i fazy grupowej dostępnymi na dziewięciu autentycznych stadionach. Wybierz jedną z 24 zakwalifikowanych drużyn lub stwórz historię na nowo z dowolną inną europejską drużyną narodową dostępną w EA SPORTS FC 24 i graj przeciwko znajomym lokalnie lub przeciwko sztucznej inteligencji CPU".

 

 

Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie zmiany, które pojawią się w EA Sports FC 24 wraz z aktualizacją, możesz przeczytać oficjalne informacje o aktualizacji tutaj. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze zniżki na EA Sports FC 24 już dziś i przygotować się do dołączenia do najbardziej ekscytujących rozgrywek piłkarskich w Europie.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare