K4G BG 4 EN
 
 

Nowości nadchodzą do EA Sports FC 24 Ultimate Team

Nowości nadchodzą do EA Sports FC 24 Ultimate Team

Pierwsza odsłona nowej serii piłkarskiej od Electronic Arts będzie dzielić wiele szczegółów z poprzednią odsłoną FIFA, ale EA Sports FC 24 przyniesie również wiele ulepszeń i nowych funkcji. Jednym z ulubionych trybów fanów starej serii i prawdopodobnie tym, który przynosi deweloperowi większe zyski, jest Ultimate Team. W tym trybie możesz zbudować swój wymarzony zespół z najlepszych graczy z całego świata, pod warunkiem, że odblokujesz ich, otwierając pakiety FUT lub innymi metodami. Oczywiście Ultimate Team będzie obecny w EA Sports FC 24, ale zostanie dopieszczony i otrzyma kilka zmian, które sprawią, że będzie jeszcze bardziej atrakcyjny dla fanów.

Ultimate Team jest większy niż kiedykolwiek

EA wyjaśniło wiele szczegółów na temat nowego Ultimate Team w najnowszym filmie, który można obejrzeć poniżej. Najbardziej znaczącym dodatkiem do tego trybu jest Ultimate Team Evolutions, system, który pozwala ulepszać podstawowych graczy z drużyny i zamieniać ich w legendy. Wadą ulepszania tych graczy jest to, że skutecznie usuwa ich z rynku i sprawia, że nie można nimi handlować. Dotyczy to zarówno graczy płci męskiej, jak i żeńskiej, ponieważ kobiety z kilku lig będą dostępne w Ultimate Team po raz pierwszy w historii serii i będziesz mógł je włączyć do swojej drużyny ramię w ramię z zawodnikami płci męskiej.

 

 

Pozostałe zmiany wUltimate Team w EA Sports FC 24 obejmują głównie ulepszenia jakości, które zapewnią szybszy i lepszy dostęp do ulubionych funkcji, takich jak funkcje kosmetyczne.

Ogólnie rzecz biorąc, EA Sports FC 24 kształtuje się na odpowiedniego następcę serii FIFA. Jesteśmy pewni, że ogromna społeczność, która wspiera starą serię, będzie nadal robić to samo z nową grą. Jeśli jesteś jej częścią, powinieneś zapoznać się z najlepszymi ofertami na klucze cyfrowe EA Sports FC 24 z naszą porównywarką przed premierą gry zaplanowaną na 29 września.

  • Oficjalna strona : EA FC 24
  • Kategorie : Gry akcji , Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Electronic Arts
  • Deweloper : EA Canada & EA Romania
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 28 września 2023
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare