Deweloper Star Wars Jedi: Survivor omawia nowe funkcje gry

Deweloper Star Wars Jedi: Survivor omawia nowe funkcje gry

Star Wars Jedi: Fallen Order był ogromnym sukcesem, nie tylko ze względu na ogromną popularność serii sci-fi, ale także dlatego, że rzuca światło na naprawdę mroczny okres w jej historii. Egzekucja Rozkazu 66 niemal pozbawiła galaktykę Jedi, którzy mogliby przeciwstawić się Sithom, i jest to bardzo ważne wydarzenie, które ma znaczący wpływ na kolejne odcinki historii Gwiezdnych Wojen. Cal Kestis stał się bardzo ważną postacią, dlatego fani z niecierpliwością czekają na to, co wydarzy się w Star Wars Jedi: Survivor.

 

Nowości w rozgrywce

Pomijając fabułę, Star Wars Jedi: Survivor przyniesie wiele nowości w zakresie rozgrywki, a reżyser gry Stig Asmussen opowiedział o niektórych z nich w niedawnym wywiadzie. W nadchodzącej grze znaczącym zmianom ulegną umiejętności walki i przemierzania świata.

Umiejętności Cala Kestisa zostały ulepszone i może on teraz używać pięciu różnych postaw w walce. Daje mu to możliwość korzystania z różnych kombinacji broni i będziemy mogli zobaczyć bohatera Star Wars Jedi: Survivor dzierżącego miecz świetlny i blaster, parę mieczy świetlnych, a nawet krzyżowy miecz świetlny. Każda postawa będzie miała inne zastosowanie w walce i będzie najbardziej odpowiednia do radzenia sobie z określonymi typami wrogów.

 

"Wiele zależy od wroga, na którego się natkniesz. Korzystne jest używanie niektórych rodzajów postaw przeciwko niektórym typom wrogów, a gracz musi to rozgryźć. Wymaga to od gracza rozłożenia wrogów na czynniki pierwsze i określenia najlepszej broni".

 

Były uczeń Jedi rozwinął również nowe umiejętności poruszania się i zobaczymy go używającego czegoś w rodzaju haka i stworzeń, na których można jeździć, gotowe do oswojenia.

 

"To znacznie szersze podejście do metroidvanii. Cal może przekraczać ogromne przepaście, łącząc ze sobą kilka rodzajów umiejętności. Ale chodzi też o to, jak podchodzimy do tych wierzchowców i jak są one wykorzystywane do negocjowania i dominowania nad światem".

 

Wszystkie te dodatki sprawią, że Star Wars Jedi: Survivor znacznie różni się od swojego poprzednika i przeniesie rozgrywkę na nowy poziom. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co jeszcze Respawn Entertainment przygotowało dla fanów. Gra ukaże się 16 marca przyszłego roku, a już teraz możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić swój kod Star Wars Jedi: Survivor na PC w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare