Star Wars Jedi staną się trylogią

Star Wars Jedi staną się trylogią

Sukces Star Star Wars Jedi: Fallen Order i Star Wars Jedi: Survivor to wystarczający powód, aby zobaczyć powrót Cala Kestisa w nowej przygodzie. Od czasu premiery drugiej gry krążyły plotki o tym, że seria stanie się trylogią. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie, które nadeszło z dość nieoczekiwanego źródła. Podczas niedawnego Comic Con w Okala na Florydzie, Cameron Monaghan, aktor wcielający się w postać Cala Kestisa w grach Star Wars Jedi, potwierdził, że trwają prace nad trzecią grą.

"Pracujemy nad trzecią, jesteśmy w trakcie robienia tego teraz. To duże przedsięwzięcie i do tej pory było trochę rozmów, ale miejmy nadzieję, że kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, będziemy w stanie wejść i ponownie stworzyć dla was coś naprawdę fajnego".

Słowa Monaghana potwierdzają, że w drodze jest nowa gra Star Wars Jedi, której bohaterem ponownie będzie Cal Kestis. Historia nie dobiegła końca w Star Wars Jedi: Survivor i zobaczymy starego Padawana Jedi, który jest teraz pełnoprawnym Rycerzem Jedi w nowej przygodzie, która prawdopodobnie ponownie postawi go przeciwko siłom Imperium Galaktycznego i Inkwizycji.

Nowa ewolucja postaci?

Star Wars Jedi: Survivor pokazał ewolucję postaci pod względem mocy Jedi i mechaniki walki. Będzie bardzo interesujące zobaczyć, czy Respawn Entertainment zdecyduje się na podobne podejście do postaci w nowej grze, być może zmieniając Cala Kestisa w potężnego Mistrza Jedi. W każdym razie wiemy, że projekt będzie reżyserowany przez kogoś innego, ponieważ Stig Asmussen opuścił studio nie tak dawno temu.

 

 

Będziemy mieć oko na nową grę Star Wars Jedi, aby informować Was na bieżąco. Jeśli gra będzie tak dobra jak jej poprzedniczki, jej sukces jest niemal gwarantowany. Dopóki nie mamy więcej informacji na temat nadchodzącej gry, zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby kupić tanio Star Wars Jedi: Fallen Order i Star Wars Jedi: Survivor, jeśli chcesz cieszyć się ekscytującą przygodą w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare