Kinguin advent rest
 
 

Star Wars Jedi: Survivor jest o wiele bardziej złożone niż Fallen Order

Star Wars Jedi: Survivor jest o wiele bardziej złożone niż Fallen Order

Na kilka tygodni przed premierą najbardziej wyczekiwanej gry wideo Star Wars 2023 roku, wciąż jest wiele rzeczy, których nie wiemy o Star Wars Jedi: Survivor. Deweloper Respawn Entertainment ujawnił sporo szczegółów na temat nowego rozdziału historii Cala Kestisa i wiemy, że będzie on musiał stawić czoła nowym zagrożeniom, aby uratować galaktykę. Ze względu na epicką przygodę, którą przeszedł w Star Wars Jedi: Fallen Order, Cal jest teraz bardziej dojrzałą postacią, która będzie musiała podejmować ważne decyzje dotyczące swojej ścieżki życiowej, zamiast skupiać się na przetrwaniu, będąc ściganym przez łowców Imperium. Jego wysiłki w poprzedniej grze sprawiły, że stał się ważnym wrogiem dla Imperium, które rozmieści nowe zasoby, aby go zniszczyć. Oczywiście Cal skorzysta z pomocy nowych przyjaciół, a także zobaczymy powrót niektórych starych twarzy.

Naturalna ewolucja rozgrywki

Ewolucja umiejętności Cala ma również głęboki wpływ na mechanikę walki. Respawn wyjaśniło, że zachowa swoje stare umiejętności jako punkt odniesienia w tej grze, aby pokazać swoją ewolucję, ale Star Wars Jedi: Survivor zaoferuje graczom znacznie szerszy wachlarz możliwości, gdy zmierzą się z wrogami w ekscytujących bitwach pełnych akcji. Cal będzie mógł korzystać z różnych postaw bojowych i broni, aby lepiej dostosować się do swoich preferencji lub konkretnej sytuacji. W swojej podstawowej postawie będzie używał do walki miecza świetlnego z jednym ostrzem wraz ze swoimi mocami Mocy. Para podwójnych mieczy świetlnych pozwoli mu wykonywać szybsze ataki kosztem pewnego zasięgu, podczas gdy podwójny miecz świetlny będzie idealnym wyborem do walki z wieloma wrogami ze względu na większą prędkość i lepszą obronę. Postawa Crossguard poświęca szybkość na rzecz lepszego zasięgu i potężniejszych ataków. Cal będzie mógł również po raz pierwszy używać blastera i miecza świetlnego razem, aby poradzić sobie z każdym zagrożeniem z daleka.

 

 

Star Wars Jedi: Survivor jest kontynuacją Fallen Order, ale wykracza poza fabułę i uwzględnia również systemy rozgrywki. Gra jest naturalną ewolucją swojej poprzedniczki i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen.

Gorąco polecamy zagrać w Star Wars Jedi: Fallen Order przed zanurzeniem się w nową przygodę Cala. Możesz znaleźć ją w najlepszej cenie wraz z cdkeyem Star Wars Jedi: Survivor dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare