EA wciąż ulepsza Star Wars Jedi: Survivor nowymi łatkami

EA wciąż ulepsza Star Wars Jedi: Survivor nowymi łatkami

Pomimo problemów z wydajnością w momencie premiery, Star Wars Jedi: Survivor zdobył serca wielu fanów dzięki ekscytującej fabule i ulepszonej mechanice rozgrywki. Kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order ze stoickim spokojem zniosła falę negatywnych recenzji na wszystkich frontach. EA kontynuowało rozwiązywanie problemów i poprawianie wydajności gry na wszystkich platformach w ciągu kilku tygodni, które minęły od jej premiery. Star Wars Jedi: Survivor jest teraz w znacznie lepszym stanie, ale jest jeszcze wiele do zrobienia, a EA wypuściło nową łatkę, aby rozwiązać niektóre problemy na PC.

Bliżej celu

Każdy krok podjęty przez EA przybliża Star Wars Jedi: Survivor do miejsca, w którym powinno być w momencie premiery. Na szczęście nie mają nic do naprawienia poza problemami z wydajnością, ponieważ wszystkie inne aspekty gry są świetne. Najnowsza łatka zawiera kilka poprawek wydajności i ulepszeń stabilności wraz z następującymi atrakcjami:

 

  • (tylko PC) Ulepszone buforowanie zawartości w celu zmniejszenia zawieszania się gry.
  • (tylko PC) Ulepszona obsługa wątków, gdy raytracing jest wyłączony.
  • (tylko PC) Naprawiono błąd, w wyniku którego obniżenie ustawień wizualnych na PC powodowało nieprawidłowe obniżenie skali rozdzielczości, jeśli FSR było wyłączone.
    • Uwaga: jeśli wcześniej wyłączyłeś FSR i grasz w niższej jakości wizualnej, możesz chcieć ponownie dostosować ustawienia jakości.
  • (Tylko PC) Naprawiono błąd, w wyniku którego przycisk resetowania nie reagował na PC podczas korzystania z kontrolera i klawiatury.

 

Jeśli grasz w Star Wars Jedi: Survivor na PlayStation 5 lub Xbox Series X/S, możesz spodziewać się, że te ulepszenia pojawią się wkrótce, w ramach przyszłej aktualizacji konsoli. W każdym razie nie będą to ostatnie poprawki, a w nadchodzących tygodniach pojawi się ich więcej, aż wszystko będzie działać płynnie.

 

 

Star Wars Jedi: Survivor ma bardzo wysokie wymagania systemowe na PC i to normalne, że gracze z komputerami, które je spełniają, oczekują maksymalnej wydajności. Być może EA powinno było poświęcić więcej czasu na dopracowanie gry, ale to nie jest tak, że Star Wars Jedi: Survivor było blisko innych tytułów, które trafiły do wiadomości z podobnych powodów w przeszłości. Wystarczy odrobina dopieszczenia, aby uzyskać najlepsze wrażenia na wszystkich platformach.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś drugiego epizodu historii Cala Kestisa w następstwie Rozkazu 66, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Star Wars Jedi: Survivor na PC i wskocz do najsłynniejszego uniwersum sci-fi, aby przeżyć epicką przygodę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare