EA ujawnia globalny czas premiery Star Wars Jedi: Survivor

EA ujawnia globalny czas premiery Star Wars Jedi: Survivor

Odkąd sequel Star Wars Jedi: Fallen Order został zapowiedziany, wśród fanów Gwiezdnych Wojen narastał szum. Niekończące się pragnienie kolejnych przygód w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa było zawsze obecne, ale w ostatnich latach wzrosło do nowego poziomu wraz z pojawieniem się nowych seriali telewizyjnych. Drugi rozdział historii Cala Kestisa przyciągnął uwagę wielu graczy z całego świata, a teraz, gdy premiera Star Wars Jedi: Survivor jest bliska, wszystkie oczy skupione są na grze.

 

 

Gotowy do gry

Jak wiecie, jeśli nas śledzicie, premiera Star Wars Jedi: Survivor odbędzie się już za kilka dni. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, będziesz mógł uzyskać dostęp do gry i rozpocząć grę w innym czasie. Electronic Arts ujawniło globalne godziny premiery Star Wars Jedi: Survivor w publikacji za pośrednictwem Twittera. Jeśli z niecierpliwością czekacie na nową przygodę w uniwersum Gwiezdnych Wojen, powinniście zapoznać się z poniższą listą.

 

  • 21:00 PDT (27 kwietnia)
  • 22:00 CST (27 kwietnia)
  • 00:00 EDT (28 kwietnia)
  • 01:00 BRT (28 kwietnia)
  • 05:00 BST (28 kwietnia)
  • 06:00 CEST (28 kwietnia)
  • 13:00 JST (28 kwietnia)
  • 14:00 AEST (28 kwietnia)

 

Star Wars Jedi: Survivor dojrzały Cal Kestis zmierzy się z Imperium podczas epickiej podróży przez galaktykę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Star Wars Jedi: Survivor, możesz sprawdzić wiele informacji w naszej sekcji aktualności, takich jak wymagania systemowe na PC, szczegóły dotyczące fabuły i nie tylko. Możesz również skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Star Wars Jedi: Survivor taniej na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare