Instant Gaming EU
 
 

Ostateczny zwiastun gry Star Wars Jedi: Survivor jest już dostępny

Ostateczny zwiastun gry Star Wars Jedi: Survivor jest już dostępny

Star Wars Jedi: Survivor z pewnością stanie się kolejnym klejnotem w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po sukcesie Star Wars Jedi: Fallen Order, drugi epizod opowieści o jednym z Jedi próbujących przetrwać Rozkaz 66 przyniesie sporo nowości. Cal Kestis nie jest już niedoświadczonym Padawanem, a ucieczka przed Inkwizycją wciąż należy do jego priorytetów, ale w jego rękach znajdą się bardziej palące sprawy, takie jak uratowanie galaktyki przed zdominowaniem przez Imperium.

Przygoda trwa

Star Wars Jedi: Survivor będzie zawierać ulepszoną mechanikę walki, mnóstwo nowych wrogów, nowe lokacje do odkrycia i nie tylko. Możesz lepiej przyjrzeć się jego funkcjom w ostatecznym zwiastunie rozgrywki Star Wars Jedi: Survivor, który został niedawno opublikowany przez Electronic Arts.

 

 

Pokazuje on bardziej dynamiczną rozgrywkę z większą liczbą opcji personalizacji, jeśli chodzi o umiejętności Cala w walce. Oczywiście najważniejszym momentem filmu jest starcie Cala z jedną z najbardziej kultowych bestii w serii, rancorem.

Jeśli podobała Ci się poprzednia gra, Star Wars Jedi: Survivor jest dla Ciebie koniecznością. Nie tylko przeniesie to doświadczenie na wyższy poziom, ale także zagłębi się w okres, który jest głównie niezbadany, rozszerzając historię Gwiezdnych Wojen i otwierając drzwi do przyszłych historii. W rzeczywistości seria Star Wars Jedi może stać się w przyszłości trylogią, ale aby dowiedzieć się, czy ta możliwość stanie się realna, czy nie, będziesz musiał najpierw ukończyć Star Wars Jedi: Survivor.

Premiera gry zaplanowana jest na 28 kwietnia 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Jeśli chcesz dołączyć do Cala Kestisa w jego nowej przygodzie w najlepszej cenie, zdobądź klucz Star Wars Jedi: Survivor za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare