Star Wars Jedi: Survivor przekonuje pomimo problemów z wydajnością

Star Wars Jedi: Survivor przekonuje pomimo problemów z wydajnością

Star Wars Jedi: Survivor przeżywa kontrowersyjną premierę ze względu na swoją wydajność. Istnieje sporo doniesień wskazujących na słabą wydajność FPSów, głównie na PC, pomimo wysokich wymagań systemowych, o które prosi gra. Na szczęście EA przyznało się do tych problemów, a deweloper Respawn Entertainment usunął już część z nich za pomocą łatki i będzie kontynuował ulepszanie gry w nadchodzących dniach. Zespół deweloperów wydaje się być zaangażowany w dostarczanie jak najlepszych wrażeń z gry w Star Wars Jedi: Survivor tak szybko, jak to tylko możliwe.

"Zdajemy sobie sprawę, że Star Wars Jedi: Survivor nie działa zgodnie z naszymi standardami dla części naszych graczy PC, w szczególności tych z wysokiej klasy maszynami lub określonymi konfiguracjami".

"Chociaż nie ma jednego, kompleksowego rozwiązania dla wydajności PC, zespół pracował nad poprawkami, które naszym zdaniem poprawią wydajność w szerokim spektrum konfiguracji. Zależy nam na jak najszybszym naprawieniu tych problemów, ale każda poprawka wymaga intensywnych testów, aby upewnić się, że nie wprowadzamy nowych problemów".

Mimo że problemy te mają wpływ na recenzjeStar Wars Jedi: Survivor, ogólne wrażenia z gry wydają się być pozytywne, zwłaszcza na konsolach, które są bardziej kontrolowanym środowiskiem, jeśli chodzi o konfiguracje sprzętowe. W każdym razie Star Wars Jedi: Survivor jest godnym następcą Star Wars Jedi: Fallen Order, a problemy techniczne na high-endowych konfiguracjach PC powinny wkrótce odejść w niepamięć.

 

 

Świetny sequel z pewnymi problemami technicznymi

Mając to na uwadze, nowy rozdział historii Cala Kestisa jako jednego z ostatnich Jedi pozostałych po wykonaniu Rozkazu 66, to ekscytująca przygoda, która wprowadza nowe mechaniki rozgrywki i inne nowości. Te zdołały przekonać do siebie wielu fanów, a Star Wars Jedi: Survivor dalekie jest od stania się nowym Cyberpunkiem 2077.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkey Star Wars Jedi: Survivor na dowolną platformę, jeśli chcesz dołączyć do Cala w jego nowej przygodzie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare