Respawn szczegółowo opisuje opcje dostępności Star Wars Jedi: Survivor

Respawn szczegółowo opisuje opcje dostępności Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje już za dwa dni i niewiele jest szczegółów na temat gry, których jeszcze nie znamy. Electronic Arts i Respawn Entertainment od dłuższego czasu ujawniają informacje na temat jej funkcji, w tym systemu walki, procesu rozwoju nowych umiejętności Cala Kestisa, wymagań systemowych gry na PC i nie tylko. Ale zawsze coś pozostaje, a teraz wiemy trochę więcej o różnych opcjach dostępności, które Star Wars Jedi: Survivor będzie zawierać w momencie premiery.

Graj po swojemu

Począwszy od możliwości zmiany wszystkich elementów sterujących, aby lepiej pasowały do twoich preferencji, Star Wars Jedi: Survivor pozwoli ci modyfikować inne rzeczy w grze. Możesz włączać i wyłączać napisy oraz wybrać, czy chcesz je tylko dla określonych momentów w grze, takich jak sceny filmowe i dialogi. To tylko podstawy. Gra oferuje również szeroki zakres trybów trudności. Nie ma znaczenia, czy chcesz po prostu wygodnie przeżyć nową przygodę Cala w trybie fabularnym, czy też chcesz wystawić swoje umiejętności na próbę w trybie Wielkiego Mistrza Jedi, Star Wars Jedi: Survivor ma dla ciebie idealny wybór. Możesz nawet zmodyfikować automatyczne celowanie, asystę nawigacji i prawie każdy szczegół związany z rozgrywką, aby uzyskać optymalne wrażenia z gry. Oczywiście opcje dostępności obejmują również wiele opcji modyfikacji ustawień wizualnych, od opcji dla osób niewidomych na kolory po skalowanie HUD.

 

 

Respawn Entertainment doda nowe opcje dostępności po wydaniu Star Wars Jedi: Survivor, aby wyeliminować bariery i zaoferować jak najlepsze wrażenia wszystkim graczom. Nie sądzimy, aby musieli posuwać się tak daleko, jak w przypadku Horizon Forbidden West z konkretnymi zmianami dla osób z talasofobią, ale obejmą one większość pól.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie zamówiłeś swojej kopii gry w przedsprzedaży, najlepsze ceny na zakup cdkeya Star Wars Jedi: Survivor są już dostępne w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare