Eneba COM
 
 

Star Wars Jedi: Survivor nadchodzi na konsole starej generacji

Star Wars Jedi: Survivor nadchodzi na konsole starej generacji

Po ogromnym sukcesie na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC, najnowsza przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen chce rozszerzyć się na inne platformy. Respawn Entertainment ogłosiło, że wyda Star Wars Jedi: Survivor na PlayStation 4 i Xbox One. Ujawnienia dokonano podczas ostatniego raportu finansowego Electronic Arts, który dokładnie opisuje obecną sytuację gry w następujący sposób:

 

"Star Wars Jedi: Survivor wystartowało z uznaniem krytyków i komercyjnym sukcesem. Gra zapewnia rozrywkę milionom graczy na całym świecie, a dzięki licznym wyróżnieniom na liście "best of 2023" i przebojowej fabule widzimy, że gracze spędzają w grze więcej czasu niż w jej poprzedniczce".

 

Rozszerzanie bazy graczy

Jednak najciekawszą częścią raportu i tym, o czym dziś chcemy napisać jest to, że ujawniono, iż Respawn już pracuje nad przeniesieniem Star Wars Jedi: Survivor na platformy starej generacji. Port jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju i nie ma informacji o możliwej dacie premiery, jak donosi Kotaku. W każdym razie jest to świetna wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie kupili nowszych konsol, ponieważ pozwoli im cieszyć się jednym z najlepszych doświadczeń Star Wars wydanych w ostatnich latach.

 

 

Oczywiście nowe wersje Star Wars Jedi: Survivor na PlayStation 4 i Xbox One nie będą miały takiego samego poziomu szczegółowości grafiki jak obecne wersje na konsole, ale Respawn powinno być w stanie dostosować porty tak, aby zapewniały odpowiednie wrażenia. Ponadto wszystkie irytujące problemy, z którymi borykali się gracze podczas premiery, zostały już rozwiązane.

W każdym razie, jeśli chcesz dołączyć do Cala Kestisa w jego najnowszej przygodzie, możesz już teraz znaleźć najlepsze oferty na klucze Star Wars Jedi: Survivor na wszystkie platformy za pomocą naszej porównywarki, a lista będzie zawierać najlepsze ceny na PlayStation 4 i Xbox One, gdy tylko będą one dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare