Star Wars Jedi: Survivor pokazuje mnóstwo rozgrywki

Star Wars Jedi: Survivor pokazuje mnóstwo rozgrywki

The Game Awards 2022 posłużyło nie tylko do ujawnienia Gry Roku, ale także do odkrycia ekscytujących informacji o grach nadchodzących w przyszłych miesiącach. Oczywiście EA było obecne z Star Wars Jedi: Survivor, drugim odcinkiem epickiej przygody, która opowiada o losach jednego z niewielu Jedi, którzy uciekli żywi po wydaniu Rozkazu 66. Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku, więc poziom oczekiwań jest dość wysoki, a fani chcieli dowiedzieć się więcej o powrocie Cala Kestisa. Respawn Entertainment nie zawiodło fanów i pokazało zwiastun z dużą ilością materiału filmowego zaczerpniętego bezpośrednio z gry.

 

 

Star Wars Jedi: Survivor obiecuje ekscytującą fabułę i odświeżony system walki, który wprowadzi nowe mechaniki. Na filmie widzimy, jak Cal chwyta szturmowca swoimi siłami Mocy, aby użyć go jako tarczy, podczas gdy ofiara strzela do swoich kompanów z blastera. Jako jeden z ostatnich Jedi, Cal będzie musiał nauczyć się nowych umiejętności, aby przetrwać nowe wyzwania, przed którymi stanie w Star Wars Jedi: Survivor. Inkwizycja z pewnością okaże się trudnym przeciwnikiem do pokonania, a wpływy Wielkiego Inkwizytora mogą rozciągać się na odległe zakątki galaktyki.

Wraz z ujawnieniem rozgrywki, wideo potwierdza również datę premiery Star Wars Jedi: Survivor, która nastąpi 17 marca 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucz cyfrowy Star Wars Jedi: Survivor i zamówić grę w przedsprzedaży. A jeśli jeszcze nie odkryłeś serii, Star Wars Jedi: Fallen Order jest również dostępny w bardzo dobrej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare