Cal Kestis jest potężniejszy w Star Wars Jedi: Survivor

Cal Kestis jest potężniejszy w Star Wars Jedi: Survivor

Główny bohater gry Star War Jedi: Fallen Order jest wschodzącą gwiazdą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Cal Kestis przeżył epicką podróż, która rozpoczęła się od niego jako niedoświadczonego padawana, który zaczyna wtrącać się w sekrety Mocy. Pod koniec pierwszej gry z serii Cal był już kimś więcej, a Star Wars Jedi: Survivor odzwierciedli tę zmianę. Zespół deweloperów opowiedział o ewolucji postaci w niedawnym wywiadzie dla GamesRadar+ i ujawnił, że zrównoważenie umiejętności Cala w nowej grze było zupełnie inną sprawą.

Nowe sztuczki dla starego psa

Ponieważ Cal jest Jedi w Star Wars Jedi: Survivor, musiał zachować swoje stare umiejętności, ale utrudniło to zespołowi stworzenie systemu, który wydaje się nowy i pozwala mu rozwijać się w kierunku być może zostania Rycerzem Jedi, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu wyzwania dla graczy. Masz prawo do pewnych niespodzianek, jeśli dołączyłeś do Cala w Fallen Order, ale nowy system jest również przyjazny dla nowicjuszy. Nowa gra poprowadzi Cię przez umiejętności Cala, dzięki czemu w naturalny sposób nauczysz się z nich korzystać.

Ponadto istniało duże ryzyko powtarzalności, a Star Wars Jedi: Survivor nie powinien być tylko rozszerzeniem swojego poprzednika. Dlatego też zespół włożył wiele wysiłku w stworzenie odpowiedniego doświadczenia walki.

"Chcieliśmy wprowadzić nowe moce, które sprawią, że będziesz podchodził do starć na różne sposoby. Taki był nasz główny cel jako projektantów. Wiesz, pchanie i ciągnięcie, możesz robić różne rzeczy z niektórymi wrogami, które sprawiają, że grasz w określony sposób, lub spotkanie może zakończyć się szybciej, takie rzeczy. Więcej możliwości dla gracza, by podchodził do starć na różne sposoby. Myślę, że to zawsze był cel. Widzimy, jaka moc działa, a jaka nie, i współpracujemy z Lucasfilm, aby upewnić się, że jest autentyczna tam, gdzie to możliwe".

W rezultacie Star Wars Jedi: Survivor zapewni zupełnie nowy rodzaj doświadczenia, który wykracza poza opowiadanie nowego rozdziału historii. Ewolucja Cala wykroczy poza walkę i będzie miała wpływ na jego umiejętności poruszania się i sposoby interakcji z postaciami niezależnymi. Spotka on nową obsadę postaci, ale wiele znajomych również powróci w Star Wars Jedi: Survivor, co otwiera możliwość nawiązania z nimi głębszych relacji.

 

 

Star Wars Jedi: Survivor ma wszystkie elementy potrzebne do tego, by znacznie przewyższyć swoją poprzedniczkę, a to może nawet nie być koniec przygód Cala. Na jej samodzielne odkrycie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, gdyż premiera gry zaplanowana jest na 28 kwietnia 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze cyfrowe Star Wars Jedi: Survivor na dowolną platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare