Call of Duty: Modern Warfare III Season 2 Reloaded jest już dostępny dla graczy

Call of Duty: Modern Warfare III Season 2 Reloaded jest już dostępny dla graczy

Kiedy Call of Duty: Modern Warfare III początkowo zostało wydane, spotkało się z letnim przyjęciem ze strony długoletnich fanów ze względu na krótki czas trwania nijakiej kampanii głównej. Wielu nazwało ją gloryfikowanym DLC, a nawet Christopher Judge, głos i aktor Kratosa w God of War (2018) i God of War: Ragnarok, strzelił do Call of Duty: Modern Warfare III podczas The Game Awards w 2023 roku.

Pomimo krytyki i frustracji graczy, Call of Duty: Modern Warfare III sprzedawało się jak lody w słoneczny dzień na plaży, stając się drugą najlepiej sprzedającą się grą 2023 roku, ustępując jedynie fenomenowi Hogwarts Legacy. Wynika to z faktu, że wielu graczy zagłębia się w Call of Duty ze względu na jego zawartość dla wielu graczy, na której dziś się skupiamy.

 

 

Już 7 lutego uruchomiono drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare III. Jednak wiele dodatków pojawiło się dopiero teraz wraz z aktualizacją w połowie sezonu, zatytułowaną Season 2 Reloaded. Aktualizacja ta wprowadza nowe mapy do trybu wieloosobowego, takie jak odświeżony Das Haus, wprowadzony pierwotnie w Call of Duty: Vanguard, kontynuację fabuły trybu Zombies, nowe tryby Bounty i Juggermosh - które nawet krzyżują się z Warhammer 40,000 Space Marine - dodatkowe bronie i schematy oraz nowe aktualizacje.

Przegląd i podsumowanie zawartości można znaleźć na oficjalnym blogu Call of Duty: Modern Warfare III:

  • Nowa (zremasterowana) mapa wieloosobowa 6 na 6 . Odwiedź Das Haus w zupełnie nowym miejscu, przenosząc się z ośrodka szkoleniowego na szczyt wieżowca.
  • Przedstawiamy Bounty, Juggermosh. Wyeliminuj HVT w Bounty, aby zdobyć dodatkowe punkty, i walcz jako Juggernaut inspirowany Space Marine w ograniczonym czasowo trybie Juggermosh.
  • Wir: Decay's Realm - przenieś się do Wiru z rozszerzoną pulą map zawierającą nowe warianty map Skidgrow i Airborne.

Co więcej, gdy aktualizacja Season 2 Reloaded dotrze do graczy na całym świecie, Call of Duty: Warzone 2.0 otrzyma również mnóstwo aktualizacji, w tym nowy mobilny punkt POI w postaci statku okrążającego wyspę w pierwszych minutach meczu, nową serię zabójstw w ataku z powietrza oraz ulepszenie terenowe o nazwie Przenośna stacja odkażania, która tworzy bezpieczną strefę wewnątrz gazu.

Przy tak wielu aktualizacjach zalecamy zwolnienie miejsca na dysku twardym, ponieważ wiemy, że pochłoną one twoje dane. Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy lubią tryb wieloosobowy jednej z najbardziej kultowych serii FPS, sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na Call of Duty: Modern Warfare III i odkryj nowe funkcje, które ma do zaoferowania aktualizacja sezonu 2 Reloaded.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare