Modern Warfare III prezentuje tryb wieloosobowy przed wersją beta

Modern Warfare III prezentuje tryb wieloosobowy przed wersją beta

Jak informowaliśmy kilka dni temu, wczorajsza premiera Call of Duty: Next dostarczyła nam wielu nowych informacji na temat nadchodzącej odsłony jednej z najpopularniejszych serii FPS wszech czasów. Do premiery gry jeszcze trochę czasu, ale już teraz panuje ogromny szum związany z zawartością i funkcjami, które przyniesie Call of Duty: Modern Warfare III. Wczorajsze wydarzenie przeszło najśmielsze oczekiwania i ujawniło wiele szczegółów, ale to tryb wieloosobowy przykuł największą uwagę.

Akcja PvP u podstaw

Activision opublikowało imponujące wideo skupiające się na trybie wieloosobowym Call of Duty: Modern Warfare III, który jest jedną z głównych funkcji gry, obok trybu Zombie i kampanii. Doświadczeni gracze Call of Duty rozpoznają niektóre z 16 map obecnych w Modern Warfare II, które zostały zmodernizowane i przerobione na potrzeby nowej gry. Deweloper ma nadzieję, że zapewnią one bardziej dynamiczne i ekscytujące wrażenia. Oczywiście Call of Duty: Modern Warfare III będzie zawierać zupełnie nowe mapy i nowe tryby gry, w tym nowy tryb 3v3v3 o nazwie Cutthroat.

 

 

Prezentacja trybu wieloosobowego pozostawiła fanów serii całkiem usatysfakcjonowanych i wszyscy z niecierpliwością czekają na premierę gry 8 listopada. Zanim to nastąpi, nadszedł czas, aby wypróbować grę za darmo, a istnieje kilka możliwości w zależności od platformy, z której korzystasz do grania w grę i czy zamówiłeś Call of Duty: Modern Warfare III w przedsprzedaży, czy nie. Omówiliśmy wszystkie wydarzenia beta w poprzednim artykule, a pierwsze z nich rozpoczyna się jutro.

Jeśli chcesz podążać śladami Task Force 141 w ich nowej przygodzie i brać udział w intensywnych bitwach w różnych trybach rozgrywki, Call of Duty: Modern Warfare III jest twoją grą. Przed zakupem swojej kopii sprawdź najlepsze oferty kodów do Call of Duty: Modern Warfare III na wszystkie platformy w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare