Modern Warfare III - szczegóły funkcji na PC

Modern Warfare III - szczegóły funkcji na PC

Wszyscy fani Call of Duty są wystarczająco zajęci wydarzeniami beta, które odbywają się przed premierą Call of Duty: Modern Warfare III. Są to świetne okazje, aby wypróbować nadchodzącą grę za darmo i zdecydować, czy jest warta swoich pieniędzy i czasu, czy też lepiej poszukać bardziej zielonych pól gdzie indziej. Jak dotąd, pierwszy otwarty weekend beta zgromadził całkiem sporo graczy, a gra zebrała bardzo pozytywne recenzje. Drugi weekend otwartej bety rozpoczął się już na PlayStation, a jutro rozpocznie się dla graczy na Xbox i PC. Tymczasem Activision nadal ujawnia więcej szczegółów na temat gry przed jej premierą 10 listopada 2023 roku.

Oszałamiająca oprawa wizualna

Niedawny film Call of Duty: Modern Warfare III przedstawia ekskluzywne funkcje, które będzie zawierać wersja na PC, a także pokazuje imponujący materiał filmowy. Gra wygląda lepiej niż jakikolwiek z jej poprzedników w serii i będzie zawierać szeroką gamę opcji wizualnych, aby dostosować wrażenia. Call of Duty: Modern Warfare III obsługuje grafikę 4K i ultraszerokie ekrany, a także NVIDIA DLSS 3 i Reflex, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia fanom kultowej serii FPS. Dzięki ponad 500 opcjom personalizacji dostępnym w grze, będziesz w stanie dostosować wrażenia do swoich potrzeb i cieszyć się optymalną rozgrywką na wielu konfiguracjach. Ponadto gra jest chroniona przez RICOCHET Anti-Cheat, zapewniając uczciwą rywalizację w trybie wieloosobowym.

 

 

Niezależnie od tego, czy wolisz cieszyć się kampanią, zombie, czy trybem wieloosobowym w Call of Duty: Modern Warfare III, gra oferuje ci wszystko, jeśli chodzi o wydajność i opcje na PC. Do ciebie należy decyzja, na jakiej platformie podążysz śladami Task Force 141 i ponownie zanurzysz się w najbardziej ekscytującym doświadczeniu FPS dostępnym w tym gatunku.

Powrót serii Call of Duty zaplanowano na przyszły miesiąc na PC, PlayStation i Xbox. Jak zwykle, nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do znalezienia tanich kluczy cyfrowych do Call of Duty: Modern Warfare III i rozpoczęcia gry już pierwszego dnia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare