Instant Gaming EU
 
 

Ujawniono wszystkie szczegóły Call of Duty: Modern Warfare III Sezon 4

Ujawniono wszystkie szczegóły Call of Duty: Modern Warfare III Sezon 4

Call of Duty: Modern Warfare III utrzymuje przy życiu kultową serię FPC wraz z jej odpowiednikiem F2P Warzone. W grze trwa już trzeci sezon, a każdy z nich dodaje nowe tryby rozgrywki, dodatkowe mapy wieloosobowe, co-op i nie tylko. Kolejny sezon rozpocznie się w przyszłym tygodniu, a Activision chce przygotować graczy na to, co nadchodzi, publikując spektakularny film, który pokazuje wiele nowości, które pojawią się w Call of Duty: Modern Warfare III i Warzone w tym miesiącu.

Intel Drop sezonu 4

Ilość zawartości i zmian w Call of Duty: Modern Warfare III w Sezonie 4 jest ogromna. Activision szczegółowo opisuje je wszystkie w długim poście na oficjalnej stronie gry, ale my podsumowaliśmy najważniejsze z nich.

Nowy sezon będzie obracał się wokół odkrycia tajemniczej bomby DNA w Urzikstanie, a jego fabuła będzie miała wpływ na wszystkie aspekty gry. W momencie premiery, sezon 4 będzie zawierał nowe mapy wieloosobowe 6 na 6, które poprowadzą cię przez kilka lokacji na całym świecie, w tym Tokio i Paryż. Towarzyszyć im będą nowe tryby rozgrywki. W trybie Demolition, w którym dwie drużyny stają przeciwko sobie, atakujący muszą spróbować rozbroić dwie bomby przed upływem czasu, a obrońcy muszą temu zapobiec za wszelką cenę. Z kolei w trybie Hyper C ranked musisz dokonywać ciągu zabójstw, aby pozostać przy życiu i nie eksplodować. Główną różnicą w stosunku do oryginalnego trybu Cranked jest to, że zaczynasz wzmocniony i z odliczaniem do eksplozji. Sezon 4 wprowadzi również nowe modyfikatory list odtwarzania, dodatkowe opcje dostosowywania postaci i nowe profity.

 

 

Jeśli chodzi o Zombie, na nowości trzeba będzie poczekać do połowy sezonu. Gdy tylko się pojawią, weźmiesz udział w misjach mających na celu zamknięcie "Niestabilnych Szczelin" poprzez wejście do nich i zniszczenie wszystkich zombie w środku. Oprócz zawartości Zombies, Call of Duty Modern: Warfare III otrzyma nowe tryby rozgrywki, mapy wieloosobowe i nie tylko.

Cała ta darmowa zawartość sprawi, że gracze Call of Duty: Modern Warfare III będą zajęci przez jakiś czas. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z nich, znajdź najtańsze kody cyfrowe Call of Duty: Modern Warfare III za pomocą naszej porównywarki i przygotuj się na najlepszą akcję w trybie wieloosobowym.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare