Call of Duty: Modern Warfare III ujawnia zawartość nadchodzącą w Sezonie 3

Call of Duty: Modern Warfare III ujawnia zawartość nadchodzącą w Sezonie 3

Niezależnie od tego, czy chodzi o mecze battle royale w Call of Duty: Warzone, czy ekscytujące mecze wieloosobowe w Call of Duty: Modern Warfare III, seria nadal jest punktem odniesienia, jeśli chodzi o wieloosobowe doświadczenia FPS. Call of Duty: Modern Warfare III wkrótce opuści swój drugi sezon, a gracze z niecierpliwością czekają na nowości, które pojawią się w grze wraz z nadchodzącym sezonem. Activision ujawniło wiele szczegółów na temat nowej zawartości, która pojawi się w grze w Sezonie 3, a także datę premiery.

Sezon 3 rozpocznie się w przyszłym tygodniu

Gracze nie będą musieli długo czekać, aby zagłębić się w 3 Sezon Call of Duty: Modern Warfare III, ponieważ rozpocznie się on w przyszłą środę. 3 kwietnia gracze otrzymają dostęp do nowych map wieloosobowych, a mianowicie Growhouse, 6 Star, Emergency i Tanked. Każda z nich zaoferuje nową lokację do walki z innymi graczami podczas całego sezonu. Dwie kolejne mapy, Checkpoint i Grime, pojawią się jeszcze w tym roku.

Capture the Flag i One in the Chamber powracają jako grywalne tryby wraz z dwoma nowymi trybami rozgrywki. Eskorta wymaga ochrony celu, a Pole minowe zaśmieci scenariusz wybuchowymi pułapkami. Sezon 3 wprowadzi również kilka nowych broni, operatorów, wyposażenia i profitów. Większość z nich będzie można odblokować poprzez granie w grę i ukończenie poziomów przepustki bojowej, podczas gdy inne pojawią się w przyszłej aktualizacji w połowie sezonu. Oczywiście dostępny będzie także nowy rozdział Zombie, ale na niego trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, 3 Sezon Call of Duty: Modern Warfare III wprowadza do gry ogromną ilość zawartości, która zapewni graczom rozrywkę przez kolejny rok. Call of Duty: Warzone nie pozostanie w tyle i doczeka się powrotu Rebirth Island dla Resurgence, a także nowego trybu Bootcamp, w którym 5 drużyn po 4 graczy zmierzy się z 24 botami w epickiej bitwie. W tym sezonie pojawi się również więcej wydarzeń, ekskluzywnych funkcji i wspaniałych nagród.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś najnowszej odsłony popularnej serii Call of Duty, to najlepszy moment, aby dołączyć do doświadczenia i uzyskać pełny dostęp do nowego sezonu startowego w przyszłym tygodniu. Bez względu na to, jaką platformę wybierzesz do gry, nasza porównywarka zawsze oferuje najlepsze oferty na klucze do gry Call of Duty: Modern Warfare III.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare