Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Call of Duty: Vanguard

Utwórz powiadomienie cenowe dla Call of Duty: Vanguard

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Sledgehammer games przedstawia kolejną odsłonę najbardziej uznanej serii pierwszoosobowych strzelanek. Call of Duty: Vanguard zabierze cię w najważniejsze bitwy II wojny światowej na kilku frontach wojennych, w tym w Europie, na Pacyfiku i w Afryce Północnej. Gra zawiera porywającą kampanię dla jednego gracza, multiplayer PvP oraz kooperacyjny tryb Zombies.Single-player campaignCall of Duty: Vanguard oferuje bardziej niż kiedykolwiek interaktywną kampanię, w której toczysz bitwy w kilku scenariuszach. Mechanika rozgrywki jest podobna do tej z poprzednich gier z serii, ale pozwala na bardziej strategiczne podejście do akcji dzięki dodaniu kilku elementów. Możesz wspinać się po przeszkodach i ścianach, aby zmieniać pozycję lub tworzyć nowe ścieżki, przełamywać zniszczalne elementy, wykonywać ciche obalenia, a nawet prowadzić ślepy ostrzał zza osłony. W kampanii poznasz początki sił specjalnych z kilku punktów widzenia, wcielając się w członków Task Force One. Multiplayer Walcz z innymi graczami na 20 różnych mapach przedstawiających scenariusze z II wojny światowej. Call of Duty: Vanguard oferuje kilka trybów rozgrywki do wyboru, w tym zupełnie nowy Champion Hill, który jest ewolucją ulubionego przez fanów Gunfight z poprzednich gier. Ten tryb to oparty na drużynie deathmatch, w którym twoja drużyna stara się zostać ostatnią, która przetrwa kilka meczów w turnieju round-robin. Możesz grać solo lub z maksymalnie dwoma innymi graczami. W grze dostępne są również większe mecze wieloosobowe, od 6v6 do 24v24. W miarę postępów w grze będziesz mógł również odblokować wiele różnych opcji kosmetycznych dla swojej postaci. ZombiesHistoria Dark Aether jest głównym wątkiem nowego doświadczenia z Zombie w Vanguard. Odkryjesz, co wydarzyło się przed wydarzeniami z Black Ops - Cold War w tym trybie kooperacji, w którym zmierzysz się z nieumarłymi potworami w ekscytującej przygodzie. Call of Duty: Vanguard to doskonałe doświadczenie dla wszystkich fanów serii. Gra, podobnie jak jej poprzedniczka, oferuje pełną rozgrywkę międzyplatformową oraz integrację z Warzone, poszerzając tym samym opcje rozgrywki dla tych, którzy lubią free-to-play battle royale.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Call of Duty: Vanguard

Komentarze na Call of Duty: Vanguard

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Noone
Noone
24 sty 2022, 12:27nadlcompare.fr
Vraiment sympas et mieux réussit que les autres opus !
Naprawdę ładne i bardziej udane niż inne opusy!
trucomon1
trucomon1
11 sty 2022, 00:15nadlcompare.es
Soy fan de la saga call of duty y este juego me parece increíble, me encantaría poder jugarlo cuanto antes, ademas la temática es de la segunda guerra mundial y me encanta :)
Jestem fanem sagi Call of Duty i uważam, że ta gra jest niesamowita, chciałbym w nią zagrać jak najszybciej, dodatkowo motywem przewodnim jest druga wojna światowa, a ja to uwielbiam :)
Jail
Jail
31 gru 2021, 06:04nadlcompare.fr
Je suis plutôt Battlefield, mais celui a l'air d'être bien fait. En espérant juste que le multi ne soit pas cheaté ...
Jestem raczej zwolennikiem Battlefielda, ale ten zapowiada się nieźle. Mam tylko nadzieję, że multiplayer nie jest oszukany...
noburain
noburain
20 gru 2021, 02:45nadlcompare.fr
Un multi solide, varié et complet. Les deux nouveaux modes, Patrouille et Champion de la Colline, offrent de très bonnes sensations. Les destructions de terrain, utiles et efficaces. Un panel de mouvements riche et un gunplay très agréable : un bon recul et de bonnes sensations de tir. Une campagne qui déçoit beaucoup : écriture et scénario en retrait, mise en scène qui manque de peps, missions trop peu variées dans leurs objectifs. Intelligences artificielles à revoir.
Solidny, zróżnicowany i kompletny multiplayer. Dwa nowe tryby, Patrol i Hill Champion, oferują bardzo dobre wrażenia. Niszczenie terenu jest przydatne i skuteczne. Bogaty zakres ruchów i bardzo przyjemna strzelanina: dobry odrzut i dobre odczucia podczas strzelania. Kampania, która bardzo rozczarowuje: scenariusz i pisarstwo w odwrocie, inscenizacja bez polotu, misje zbyt mało zróżnicowane pod względem celów. Sztuczna inteligencja zostanie poddana przeglądowi.
Gollaruk
Gollaruk
18 gru 2021, 06:45nadlcompare.fr
J'adore l'univers de Call of Duty, je joue depuis MW3. J'aime beaucoup voir la saga évolué.
Uwielbiam uniwersum Call of Duty, gram od MW3. Bardzo lubię patrzeć, jak saga się rozwija.
Neekma
Neekma
13 gru 2021, 00:54nadlcompare.fr
Perso moi qui est dans l’esport et sur COD depuis 2014 je vois un peu une amélioration . Vanguard est dans la même dynamique que Moderne Warfare , il est assez nerveux, mais la communauté COD laisse à désirer… La campagne est pas mal mais une IA pas très convaincante Le zombie en terme général est sympa mais manque de contenus à voir avec les mises à jours Je vous le recommande quand même !
Jestem w esporcie i COD od 2014 roku i widzę lekką poprawę. Vanguard jest w tej samej dynamice co Moderne Warfare, jest dość nerwowy, ale społeczność COD pozostawia coś do życzenia... Kampania nie jest zła, ale SI nie jest zbyt przekonujące. Zombie w ogólnym pojęciu jest ładny, ale brakuje mu treści do zobaczenia z aktualizacjami Nadal polecam!
villapaitakeskus
villapaitakeskus
29 lis 2021, 14:13nadlcompare.com
It feels and plays like a texture pack to mw2019. Not a huge fan, but still it is a fun game
Czuje się i gra jak texture pack do mw2019. Nie jestem wielkim fanem, ale mimo to jest to fajna gra
MaZaDoX77
MaZaDoX77
28 lis 2021, 20:29nadlcompare.fr
Pas mal
Nieźle
Luzfal
Luzfal
28 lis 2021, 18:41nadlcompare.fr
Un jeu qui a du potentiel mais qui manque d'ajustement tel que l'équilibrage mais sinon comme d'habitude c'est un call of duty
Gra, która ma potencjał, ale brakuje dostosowań, takich jak równoważenie, ale poza tym, jak zwykle jest to Call of Duty
Gamer2021
Gamer2021
27 lis 2021, 00:17nadlcompare.fr
Enfin un Call of Duty avec un bon multi la campagne est bien et le zombie bof pour l'instant et il a le meme moteur graphique de Modern Warfare
Wreszcie Call of Duty z dobrym multi kampania jest dobra i zombie bof na razie i ma ten sam silnik graficzny Modern Warfare
Wyświetl więcej komentarzy
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : Call of Duty: Vanguard
 • Kategorie : Akcja , FPS
 • Edytor : Sledgehammer Games
 • Deweloper : Activision
 • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
 • Data wydania : 5 lis 2021
 • Wymagania systemowe
  • Minimalne
  • OS : Windows 10 64 bits
  • CPU : Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • RAM : 8 GB
  • GPU : NVIDIA GTX 960 / AMD RX 470
  • HDD : 36
  • Zalecane
  • CPU : Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 7 1800X
  • RAM : 16 GB
  • GPU : NVIDIA RTX 2070 / RTX 3060 Ti / AMD RX 5700 XT
  • HDD : 61 GB
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 18ESRB M
 • Użyj kodu gry Call of Duty: Vanguard PS4 w Playstation Network
 • Użyj kodu gry Call of Duty: Vanguard na Xbox One na Xbox Live
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare