K4G BG 4 EN
 
 

Activision ujawnia Call of Duty: Modern Warfare III

Activision ujawnia Call of Duty: Modern Warfare III

Ostatnie miesiące obfitowały w plotki, przecieki i kontrowersje związane z Call of Duty: Modern Warfare III. Każda nowa odsłona jednej z najpopularniejszych serii FPS wszech czasów jest z niecierpliwością wyczekiwana przez miliony graczy i nie inaczej jest w tym przypadku. Poziom hype'u poszybował w górę, gdy kilka dni temu ujawniono pierwszy teaser gry, a kulminacją tego procesu było ujawnienie rozgrywki w Warzone podczas wydarzenia, które miało miejsce wczoraj. Jeśli nie grasz w darmową wersję Call of Duty lub przegapiłeś wydarzenie, możesz obejrzeć pełną wersję filmu poniżej.

 


Wiele nowości

Call of Duty: Modern Warfare III będzie zawierać kampanię kontynuującą historię z Modern Warfare II, w której kapitan Price i Task Force 141 próbują powstrzymać Vladimira Makarova przed pogrążeniem świata w chaosie. Sledgehammer Games dodało do kampanii nowe otwarte misje bojowe, które można ukończyć na różne sposoby i które oferują wiele podejść. Chodzi o to, aby gracze mogli cieszyć się grą w dowolny sposób.

Jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową, Call of Duty: Modern Warfare III obiecuje dostarczyć największą kolekcję map w historii serii, w tym wiele ulubieńców fanów z poprzednich części, które zostały przebudowane od podstaw na potrzeby tej gry. Mnóstwo ulepszeń wraz z nowymi i ekscytującymi funkcjami, takimi jak nowa Postawa Taktyczna (Tactical Stance), największa mapa kiedykolwiek stworzona dla trybu Zombie, powrót głosowania na mapę i ulepszona responsywność, to tylko wisienka na torcie nowego Call of Duty.

Niewiele mówi się o kontrowersjach związanych z możliwością wykorzystania przedmiotów odblokowanych w Call of Duty: Modern Warfare II w nowej grze. Niektórzy gracze narzekali, że nowa odsłona może być tylko "drogim rozszerzeniem", a nie pełnoprawną grą. Ujawnienie rozgrywki prawdopodobnie skłoniło wielu z nich do ponownego rozważenia swojej opinii.

Call of Duty: Modern Warfare III zadebiutuje 10 listopada na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4. Najlepsze ceny na klucze cyfrowe Call of Duty: Modern Warfare III będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare