Eneba COM
 
 

Nadchodzi nowa odsłona Modern Warfare III

Nadchodzi nowa odsłona Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III kształtuje się na odpowiedni rodzaj doświadczenia dla fanów kultowej serii FPS. Activision ujawniło już wiele szczegółów na temat gry i wygląda ona świetnie. Nie tak dawno temu ujawniono nowy tryb Zombie, który będzie zawierał wiele nowości, aby zapewnić graczom rozrywkę. Ale nowe Call of Duty: Modern Warfare III oferuje znacznie więcej i będzie zawierać niezrównane wrażenia z gry wieloosobowej, które pojawią się wraz z nową zawartością dla Call of Duty: Warzone i jego wersji mobilnej.

Czekamy na więcej

Premiera Call of Duty: Modern Warfare III zaplanowana jest na 10 listopada na wszystkich platformach. W związku z tym w nadchodzących tygodniach będziemy mieli mnóstwo informacji na temat gry. Activision zaplanowało na jutro ważny livestream, który zaprezentuje kilka aspektów nowości, które pojawią się w serii wraz z premierą sequela Call of Duty: Modern Warfare II. Teaser na X ujawnia, że nadchodząca transmisja na żywo Call of Duty: Next, która odbędzie się 5 października o 9:00 czasu PT, pokaże kilka zdjęć z trybu wieloosobowego, zombie, Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Warzone Mobile.

 

 

Jeśli jesteś doświadczonym graczem Call of Duty, być może zauważyłeś, że materiał z trybu wieloosobowego pokazuje nową mapę, która nie powinna być ci znana. Jest całkiem prawdopodobne, że zostanie ona ujawniona jutro wraz z innymi nowościami. W każdym razie wydarzenie to będzie świetnym wstępem do pierwszej bety Call of Duty: Modern Warfare III, która rozpocznie się 6 października.

Activision ma na celu utrzymanie serii jako najpopularniejszej w gatunku dzięki Call of Duty: Modern Warfare III i obiecuje wiele nowości. Jeśli nie chcesz tego przegapić, miej oko na najlepsze ceny, aby kupić klucz Call of Duty: Modern Warfare III z naszą porównywarką i zdobądź swoją kopię przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare