Instant Gaming EU
 
 

Zagraj w betę Modern Warfare III przed premierą

Zagraj w betę Modern Warfare III przed premierą

Niedawne ujawnienie Call of Duty: Modern Warfare III niezbyt cieszyło się uwagą graczy, ponieważ wiele rzeczy pokazanych w filmie prezentacyjnym wyciekło w miesiącach poprzedzających wydarzenie. Mimo to gra pozostaje jednym z najważniejszych tytułów FPS nadchodzących w tym roku ze względu na ogromną popularność kultowej serii. Wielu fanów śledziło targi Gamescom z nadzieją na nowy materiał wideo zawierający więcej informacji na temat nadchodzącej odsłony serii Call of Duty. Activision nie zawiodło ich i ujawniło zupełnie nowy zwiastun skupiający się na kampanii dla jednego gracza, który oferuje dogłębne spojrzenie na rozgrywkę Call of Duty: Modern Warfare III podczas misji Operacja 627. Kapitan Price i jego ludzie muszą wydostać ważnego VIP-a z krytycznymi informacjami podczas nocnego nalotu.

 

 

Nadchodzące wydarzenia w wersji beta

Tych fanów, którzy są bardziej zainteresowani rozgrywką wieloosobową, ucieszy fakt, że będą mogli wypróbować Call of Duty: Modern Warfare III jeszcze przed premierą gry. Activision zorganizuje dwa wydarzenia beta w październiku. Oba wydarzenia będą obejmować różnorodne mapy dla wielu graczy, a także bitwy w trybie Ground War.

Weekend pierwszy będzie przeznaczony wyłącznie dla graczy PlayStation. Jest to otwarta beta, która potrwa od 8 do 10 października. Jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare III na PlayStation 4 lub PlayStation 5, będziesz mógł dołączyć do tego wydarzenia beta dwa dni wcześniej.

Weekend drugi będzie przebiegał według tego samego schematu, z otwartą betą dostępną na wszystkich platformach, która odbędzie się w dniach od 14 do 16 października. Osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży na PC, PlayStation lub konsole Xbox, otrzymają wczesny dostęp do wydarzenia i rozpoczną grę 12 października. Wydarzenie to będzie obejmować crossplay.

Dlatego też, jeśli chcesz wziąć udział w tych wydarzeniach beta, najlepszą opcją jest skorzystanie z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze dostępne oferty na cdkeye do Call of Duty: Modern Warfare III na wybraną platformę. Będziesz mógł grać w betę znacznie dłużej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare