Kup Warhammer 40 000 Space Marine

 • PC
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Wejdź do pancerza bezlitosnego Kosmicznego Marine i użyj kombinacji zabójczej i śmiercionośnej broni, aby zmiażdżyć przytłaczające siły Obcych. Zanurz się w intensywnym i okrutnie brutalnym świecie opartym na najbogatszej fantastyce science fiction, jaką kiedykolwiek stworzono. W Warhammer 40.000 Space Marine jesteś kapitanem Titusem, kosmicznym Marine z działu Ultramarines i doświadczonym weteranem niezliczonych bitew. Milionowa horda Orków najechała na Cesarski Świat Kuźni, jedną z fabryk wielkości planety, w której powstają maszyny wojenne dla ludzkości i ich niekończących się walk o przetrwanie. Utrata tej planety nie wchodzi w grę, ale w cieniu tego świata czai się mroczne i o wiele gorsze zagrożenie. Po drodze do Imperialnej Floty Wyzwolenia, Ultramarines są wysyłani do kluczowych miejsc do czasu przybycia posiłków. Kapitan Titus i ekipa weteranów Ultramarine używają boltera i miecza łańcuchowego, aby podjąć walkę z wrogami ludzkości. Zapowiada się bitwa. Wejdź bez lęku w samo serce walki jako niepowstrzymany Kosmiczny Marine. Nigdy się nie chowaj, nie ukrywaj, po prostu oczyszczaj wszystko, co stanie Ci na drodze.

  Uwolnij Widoczną Gwałtowną Śmierć. Korzystając z innowacyjnego, nowego systemu walki, przełączaj się płynnie z wysokokalibrowej broni dystansowej na niszczycielskie uderzenia z bliskiej odległości. Wyeliminowanie wroga nigdy nie było tak satysfakcjonujące. Przeżyj mroczną przyszłość Warhammera 40.000. Wskocz do bogatego wszechświata zachwycających krajobrazów, zabójczych wrogów, ogromnych bitew i bezwzględnej zagłady. Weź udział w bitwie online. Stwórz swój własny oddział Kosmicznych Marines lub Kosmicznych Marines Chaosu i staw innym czoła w meczach online 8 na 8. Zdobądź doświadczenie i odblokuj nową broń i pancerz, aby dostosować klasę Dewastatora, Szturmowca i Taktycznego Marine.

  Czytaj więcej
  Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in The Last of Us Part 1 Remake? - 66
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Twoja gra.

  Dowiedz się więcej
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare